Recenzii - Red

#2 - Vegetarian - Madison, Sushi, Deserturi

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.6 din 5
Excepţional | 2904 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 27.11.2021

4.6 ★ din 42 comentarii
kyleigh-14
30.07.2019

Mâncarea excelentă ca întotdeauna, cu excepția faptului că în vacanțe, nu toată lumea preia controlul, înnebunește, nu respectă rezervările și pierde conceptul de restaurant exclusiv și trebuie să vâneze mese precum fast-food-ul,

conor-189
16.08.2017

Rincon Argentino Santa Fe combină cea mai bună carne de vită din vestul Mexico City cu cel mai bun serviciu. Calitatea mâncării este semnul distinctiv, iar serviciul excelent este semnul distinctiv.

theresa-844
27.11.2021

Gustele sunt delicioase, cele mai bune tăiate. Serviciu foarte bun, mereu atent la fiecare nevoie.

matyas-21
15.02.2021

Cea mai bună carne, punctul perfect, este scumpă, dar merită

luiza-72
14.02.2020

Mâncare foarte bună, atenție foarte personală și un loc foarte plăcut. Foarte recomandat în zona Santa Fe

Opentable

Ultimul update : 15.10.2024

4.8 ★ din 263 comentarii
cnct
15.10.2024

Great sushi! Nice atmosphere. Drinks are a little pricey.

Google
4.7 ★ din 1 comentarii
Tripadvisor
4.6 ★ din 303 comentarii
Int Restaurants
4.6 ★ din 327 comentarii
Happycow
4.0 ★ din 6 comentarii
Sirved
4.7 ★ din 5 comentarii
Gastroranking-us
4.7 ★ din 1907 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Madison