Recenzii - Downtown Grill
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 28.04.2021
Serverul nostru a fost cel mai bun pe care l-am avut vreodată aici. Aș vrea să-mi cunosc numele, dar femeia neagră care a așteptat pe masa noastră a fost absolut fenomenală. Ar trebui să fie responsabilă de toate formarea, deoarece am mâncat aici de câteva ori în cazul în care serviciul a fost un fel de ratat și a afectat negativ masa noastră. Ea a fost făcută pentru acea experiență de zece ori și a făcut mese o experiență absolut plăcută. Toată lumea de așteptare personal ar trebui să fie ca această persoană. De asemenea, ne-a ajutat să ne amintim ce ne face să ne întoarcem la grătarul central. Bun alimente și servicii.
Downtown Grill tops cu ușurință lista de locuri de mâncare în timp ce sunteți în oraș. Acestea oferă alimente incredibile asociate cu un serviciu excelent. Directorul lor general, chiar mi-a ajutat să aranjez să am un buchet de flori așezate pe masă împreună cu o sticlă fină de vin pe care la recomandat; Așteptând la masa noastră, ajungând la o rezervare pentru ziua de naștere a soției mele. Am fost foarte recunoscător că erau dispuși să meargă mai sus și dincolo de a face experiența noastră să ne amintim. A lăsat o impresie de durată pe soția mea și cu mine; făcând făina noastră specială de ocazie o decizie ușoară în viitor. Îmi recomand foarte mult cotletele de elvă. Acestea sunt gătite la perfecțiune și calitatea cărnii este de vârf. Nu pot să aștept următorul vizită