Recenzii - Piccanti, Cafe, Pizzeria, Bar Restaurant
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 16.09.2020
Ieri mi-am vizitat părinții pentru prima dată în noul lor oraș natal Luneburg. Am decis să ne luăm masa în Piccanti. Este un loc minunat, cu decor modern, personal prietenos și mâncare de bază bună. Cu bază mă refer la pizza, hamburgeri și salate fără pretenții ... nimic ... elegant, fără prezentare elegantă, ci doar mâncare cu gust bun. Personal, am găsit că porțiile măresc calitatea mâncării, cu prețuri competitive, răcoritoare. Dar eu sunt din Londra ... habar n-aș fi avut experiența dacă aș fi vorbit pur în engleză, aș putea comunica în germană cu personalul ... Sunt germană. Luneburg este un oraș destul de mic și bănuiesc că englezii ar putea fi acolo, dar foarte ruși. În general, i-aș da un deget mare pentru mâncarea bună, fiabilă, personalul prietenos și atmosfera plăcută