Recenzii - Euphemia Haye
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 24.06.2021
A fost bine. La acest punct de preț există atât de multe opțiuni de restaurante care sunt mult mai bune. Decorul este foarte datat. Plăcile reale și cupele necesare pentru a fi înlocuite cu ani în urmă. Mâncarea a fost solidă, dar nimic prea spectaculoasă, SANS Snaza Leslie care au fost de pe graficul delicios. Serviciul a fost OK, nu super lustruit. În general, acest restaurant nu a fost ceea ce mă așteptam. A fost foarte recomandat pentru o ocazie specială. Îmi scarg capul de ce. Nu am fost impresionați
Alimentele au fost foarte bune. Soțul meu avea grupul și am avut snapul. Fiți conștienți de meniu este a la carte. Salata Waldorf era mai mult decât verde de salată. Serviciul a fost foarte prietenos și rapid. Am făcut o rezervare pentru cină în avans și apoi am avut desert în camera de desert la etajul al doilea. Atât de multe opțiuni


