Espitas Gmbh Co. Kg Leipzig
Espitas Gmbh Co. Kg Leipzig
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Espitas Gmbh Co. Kg Leipzig
Recenzii
Personalul semimotivat întâlnește o bucătărie italiană insuficientă, o organizație prea moderată, cu un echipament mexican bun, la un preț exorbitant. Cel puțin așa ar putea fi descrisă situația la bufetul de duminică seara. Mâncarea a mers în acea direcție, dar a trecut peste obiectivul unui restaurant, care face publicitate cu sloganul ... aici mănâncă Mexicul. Bucătarul încă maxim demotivat de la grătar, care ignoră cu pricepere oaspeții care îndrăzneau totuși să apară în fața stației sale, i s-a permis să scoată toate informațiile din nas, cu condiția ca cineva să simtă dorința și perseverența. Fripturile comandate au fost emise după aproximativ câteva minute, dar fără număr sau alarmă. Deci, fripturile comandate au fost fie epuizate rapid, ceea ce a fost recompensat cu un timp suplimentar de așteptare, fie ți s-a permis să aștepți în fața stației după friptură în timp ce bucătarul nu te-a privit. Friptura în sine a fost comandată roz mediu în mijloc, dar, din păcate, dură ... cam câteva minute pe latură cam la grosime ... unde este greșeala? Cuțitul și furculița pentru tacâmuri au dispărut fericit cu plăcile de pe masă, înlocuirea a fost posibilă Comandă la bar și a fost adus la masă de personalul de serviciu puțin mai târziu. Cu siguranță un pic complicat, dar o metodă bună pentru a menține personalul pe picioare. Lingurile au fost disponibile numai la cerere de la bucătarul prietenos din stația de grătar. Întreaga experiență a fost la p.P. plus băuturi. În acest moment sunt mai greu decât mine dacă ar trebui să mai dau restaurantului o șansă în timp ce mâncărurile sunt servite alacarte. Poate că situația este diferită atunci. PS: Mexicul are o cultură a berii surprinzător de distinctivă. De ce vi se oferă doar două soiuri ale aceluiași brand Guzman?
Rezervarea prin Open Tables a fost foarte ușoară! Sunteți întâmpinat într-un mod prietenos și arătați la masă. Fiecare masă are un chelner bun-umor, mulțumesc foarte mult chelnerului nostru Leonie !!! Toate întrebările noastre au primit răspuns. Serviciul este foarte amabil, conceptul bine gândit și foarte bine implementat! Și cea mai bună parte a fost mâncarea! Gust foarte, foarte bun și mereu proaspăt umplut! Totul este generos în formă de bufet, fără împingere sau împingere! Chiar și cu cocktail-urile nu a existat absolut nimic de reproșat ... Am văzut adesea că cocktailurile erau fluturate doar pe lângă alcool ... Nu așa la Espitas Leipzig !!! A fost o seară foarte frumoasă! Cu siguranță vă vom recomanda
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
