Recenzii - Beach House Kauai
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 08.08.2017
Aveți nevoie de o selecție mai bună de vin alb, mâncare doar kKkkkkkkkkkkkkkkkkk
Perfect pentru un mic dejun / prânz târziu, oferind șansa de a sta afară și de a vă bucura de vremea frumoasă. Salatele erau proaspete și sățioase, iar burgerul scurgea de bunătate delicioasă. Mi-ar plăcea să încerc totul din meniu!
Priveliște superbă! Amenajare în aer liber absolut uimitoare. Salata de friptură a fost delicioasă și creativă, mai ales pentru o salată. Servivul a fost perfect. O trebuinta!!!
Am rezervat o rezervare pentru o cină târzie, deoarece nu am ajuns la complex până târziu. Serverul părea enervat de noi imediat ce ne-am așezat. Părea în continuare frustrat când am comandat, deoarece nu am comandat aperitive, a încercat să ne împingă. Când ni se serveau mesele, serverul stătea la câțiva metri distanță de masa noastră și ne privea cu ochii în jos, făcându-ne să ne simțim inconfortabili și ne grăbeam să ne terminăm mesele. Era evident că voia doar să iasă de acolo. Acest lucru a fost cu adevărat regretabil, deoarece era weekendul nostru aniversar și speram la o cină frumoasă.
Vederea din curte are vedere la un lac / iaz minunat din depărtare. Foarte frumos. Am comandat somon afumat din meniul micului dejun. Foarte bine și proaspăt. Bagelul era standard, dar toți ceilalți ingrijenti erau atât de buni, încât era bine. Personalul de așteptare a fost foarte prietenos și primitor. Perfect pentru micul dejun.



