One Duval - Key West

Caraibian, Fructe De Mare, Hoteluri
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru One Duval

One Duval

One Duval
4.4 / 5 (1249 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Isabelle

Meniu cu prețuri

View PDF

Cerere de rezervare pentru One Duval

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.4 / 5 from 1249 reviews
julia12
08.08.2017

Hostess ne-a așezat prompt. Opțiunile de mic dejun sunt tip bufet sau meniu - am comandat din meniu. Alegerile sănătoase sunt notate în meniu și am avut avocado și ou pochit pe pâine prăjită. Antipasul a fost livrat în termen de 20 de minute și a fost servit fierbinte. Prețurile meniului sunt proporționale cu un Waldorf Astoria, dar cam scumpe pentru zona Orlando.

ashley91
08.08.2017

Mâncarea este excelentă la Oscar și ne place să frecventăm Brunch și o recomandăm tuturor! Cu toate acestea, vă rugăm să rețineți că, ca politică, nu acceptă rezervări - chiar dacă faceți rezervări prin OpenTable! Scaunele se bazează pe primul venit, primul loc. Rețineți că vor accepta o rezervare online, fără intenția de a o onora dacă locurile sunt pline.

hill-beau
08.08.2017

Blocați în Mickey-land pentru o convenție, un grup de noi căutați un loc de brunch duminical. Oscarul de la Waldorf suna ca ceea ce am vrut și am plecat. Deși nu sunt un iubitor de bufete, acesta arăta uimitor, cu mai multă varietate decât de obicei, incluzând un bar de somon afumat, prosciutto bar și miere care picură dintr-un fagure de miere! Erau o mulțime de familii cu copii, așa că a fost cam zgomotoasă, dar asta nu a afectat cu adevărat ... tot ce a încercat grupul de 4, ne-a plăcut. Doar 2 lucruri care au fost puțin ciudate au fost că costul bufetului a inclus doar mimozele, nu **** Marys și nu au existat ouă Benedict în bufet ?? Ceea ce m-a impresionat cel mai mult a fost angajamentul de a face clientul fericit. Când am ajuns la barul cu somon, era gol, deși doi membri ai personalului pe care i-am întrebat mi-au spus că vor fi repopulați. Când i-am pomenit chelnerului nostru, el s-a întors și a spus că se vor termina, ceea ce a fost dezamăgitor. Managerul a venit să-și ceară scuze, a spus că au trimis chiar la Hikton de alături, dar au fost afară până luni ... nu ceea ce voiam să aud. 15 minute mai târziu, managerul a apărut cu o farfurie îngrămădită cu cel mai bun somon afumat pe care l-am avut de multă vreme.

isabelle68
15.10.2020

Am ajuns la restaurant câteva minute târziu. Nu ne-am dat seama că se afla în spatele unui hotel și a durat câteva minute să ajungem prin hotel la restaurant. Gazda care ne-a salutat nu a fost deloc foarte plăcută. Ne-a făcut să simțim că nu am fost deloc întâmpinați, că sunt ocupați și că facem mai multă treabă pentru ea. Ne-a spus să avem un set la bar. Ea ar încerca să ne acomodeze, deși aveam rezervări și erau mese goale, eram foarte confuzi. Așteptarea nu a durat deloc, iar restul serii a fost, foarte frumos. Nu am mai văzut-o niciodată pe gazdă

hilda67
15.10.2020

Serviciul foarte lent a durat peste o oră pentru a ne lua cina, doar pentru a primi mâncare rece !!!! nu se va întoarce niciodată

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: