Rustika - Jupiter

European, Românesc, Italian
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Rustika

Rustika

Rustika
3.7 / 5 (122 reviews)

Descriere

Aflat într-o locație plăcută și curată, restaurantul oferă o atmosferă primitoare, cu mese pe terasă și muzică live în unele seri. Meniul variat include mâncăruri tradiționale românești și italiene, dar și opțiuni pentru copii, având un loc de joacă tematic. Deși servirea poate fi lentă în serile aglomerate, experiența culinară este apreciată, iar personalul, prietenos și bine pregătit, îmbunătățește atmosfera generală. Totuși, având în vedere jocul neîngrijit pentru copii și posibilitatea de probleme digestive, este recomandat să aveți grijă. În ansamblu, merită o vizită pentru o masă gustoasă.

Ultimul update: 28.01.2026 de la: Casandra

Cerere de rezervare pentru Rustika

Recenzii

★ 3.7 / 5 from 122 reviews
diana-2343
24.08.2023

Mâncarea ok, dar servire execrabila. Pentru prima oară în viața mea am fost certată de chelner că am pretenții de servire decentă la ora 12.30, când el este la serviciu de la ora 6 (asta în situația în care am solicitat să îmi aducă totuși felul doi la mai bine de 40 de minute de când terminasem ciorba și stăteam cu farfuria goală în față, iar tacâmurile cred că trebuia să îmi aduc de acasă, căci nu le-a adus odată cu mâncarea și am privit farfuria cu cartofi prăjiți aproape o oră, ci probabil trebuia din nou să mă rog sau ceva, deși nu prea am avut cum căci a trecut pe lângă noi de 20 de ori ignorând total masa noastră și pe noi în general). Cea mai proastă servire ever, deci NU RECOMAND!!!

8 adulți și doi copii de 2 ani, 15 iunie 2019. După peste 90 de minute de așteptare pentru comanda noastră de mâncare, a trebuit să vorbim cu proprietarii doar pentru a obține un platou de RĂS pentru copii să mănânce, deoarece erau înfometați. Comanda a venit după...mai mult de 2 ore. Cum nu există prea multe alternative, am decis să nu risipim cu altceva și să așteptăm. Mâncarea era de bună calitate, dar gestionarea unei afaceri fără personal suficient este o bătaie de joc și lipsă de respect față de clienți. Chelnerul era de fapt supărat că i-am cerut mâncarea. Vom evita acest loc.

jedidiah-emard
12.03.2023

Am așteptat să vină comanda noastră mai bine de jumătate de oră, chiar dacă în restaurant erau doar trei clienți. Mâncarea a fost de proastă calitate și serviciul a fost același.

casandra99
12.03.2023

Foarte frumos loc, o atmosferă plăcută, muzică live seara. Calamari la grătar foarte buni și midii de încredere. Repet acest restaurant.

drousset-2
12.03.2023

Daca vrei sa gusti mancare traditionala romaneasca trebuie sa mergi aici si sa iei Sarmale , Mici cu mustar , Ciorba de burta, Mamaliga cu branza si smantana , nu toate dar poti alege unul cate unul in mai multe seri. Încercați, poate vă place...

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: