Brasserie Dostojewskij - Ismaning

#11 - Vegetarian - Ismaning, Braserii, Internațional
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Brasserie Dostojewskij

Brasserie Dostojewskij

Brasserie Dostojewskij
4.1 / 5 (10562 reviews)

Descriere

Ultimul update: 19.06.2026 de la: Garrett

Cerere de rezervare pentru Brasserie Dostojewskij

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.1 / 5 from 10562 reviews
charpentier-henriett
23.03.2021

Dar a fost singurul loc care a servit un excelent Kaiserschmarn și ouă destul de bine amestecate. Chelnerul tânăr a fost mai mult decât plăcut și răbdător. Dar ce fel de amestec de decorarea pubului americananglishgermanfootball. Cel mai rău a fost muzica boumboum tare, care la PM vă oferă ... invidia de a zbura departe. De ce numiți-o Dostojewskij

gabrielle91
23.03.2021

Personal rapid, frumos și profesional. Prețul în valoare de alimentele care nu sunt scumpe. Așa ar trebui să arate toate restaurantele. Cu siguranta revenind si recomanda tuturor persoanelor care viziteaza Erding

xavier-mathieu
23.03.2021

Am ajuns târziu la cină, după o seară. Andy a fost serverul nostru. Am comandat câteva salate care erau bine și delicioase! Aperol spritz băuturi au fost minunate. Ne-am promis să ne întoarcem din nou a doua zi. Serviciul de angajare al lui Andy a fost atât de apreciat ... El ... ne-a făcut să ne simțim bineveniți și confortabil. Ne-am întors în seara următoare, am urmărit cu Cupa Mondială semi-finala pe un televizor mare, în timp ce se bucură din nou de salate. Am adăugat o ordine de pene de cartofi care erau bune și am încercat spritzul Limoncello, care era bun, de asemenea. Datorită bucătăriei și Andy pentru două seri foarte frumoase, prețuri bine și delicioase

abbott-garrett
23.03.2021

Căutăm un loc de a mânca după ce am fost la temă. A fost și toate restaurantele au fost închise trebuiau să fie deschise la noi am intrat aici, deoarece a fost singurul loc deschis în oraș. Avem ... Mă bucur foarte mult de timpul acolo. Mâncarea a fost delicioasă și personalul foarte frumos. Chelnerul a explicat cu răbdare fiecare placă și ne-a ajutat să facem alegerea corectă. Ei au mari porțiuni și prețurile sunt în regulă. Am plătit pentru persoanele principale ale persoanelor cu băuturi. Dacă sunteți în oraș, merită să vizitați locul! Voi reveni din nou când voi fi în Erding

leroy-marthe
23.03.2021

Am comandat o carne de vită în vârstă uscată, care a fost foarte gustoasă. Prietenii mei aveau și alte alimente, bune. Privire prietenoasă, o bere foarte frumoasă. Recomandat

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: