Gosu - Irvington

#17 - Asiatic - Irvington, #21 - Fructe de mare - Irvington, Asiatic
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Gosu

Gosu

Gosu
4.5 / 5 (667 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Jamison

Cerere de rezervare pentru Gosu

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.5 / 5 from 667 reviews
jena-bartell
14.02.2021

Din păcate, un meniu de fuziune american-coreean-japonezetaco m-a lăsat nedumerit. Nimic nu avea gust autentic. În cea mai mare parte era gol într-o seară de vineri. Proprietarul este foarte drăguț, dar aș prefera să merg la HMart să cumpăr grătar coreean acolo

hobart-yost
14.02.2021

Fiecare aspect al mâncării a fost grozav. Chiful lipicios a fost unul dintre preferatele mele. Meniu grozav. Nu ezitați să vă recomand

tbogan-dog9
14.02.2021

Bucătărie asiatică fuzionantă remarcabilă. Recomandăm chiflele aburite, orice cu bulgogi, tempura, katsu de pui și ika taki care este calmar la grătar. Asta am avut și este recomandat tot. Am găsit un loc nou pentru a mânca și a ne întoarce

jamison42
14.02.2021

Primele cronometre. Am luat un prânz minunat! A început cu bitesiul de pui prăjit japonez! Urmează chiflele picante de porc care erau crocante cu castraveți și salată. Atât de gustoasă. Apoi, am obținut sfoară marinată cu tacos Bulgogi cu roșii, aromă de ceapă mare! Le-am iubit! Am împărțit un ochi de coaste feliate marinate cu soia în stil Bulgogi Sizzle BopKorean. Inclusiv orez și salată. Totul era proaspăt și delicios. Serviciul a fost impecabil, iar chelnerii au fost extrem de prietenoși și primitori. Proprietarul a venit să ne verifice. De asemenea, am obținut un cheesecake prajit cu tempura absolut delicios pentru că am fost primii care au venit acolo. Ce bun venit! ATENȚIE, totul a fost atât de delicios, l-am mâncat atât de repede, am uitat să fac poze! Deci, veți vedea imagini pe jumătate mâncate, pe jumătate porții, oh, bine! Când mâncarea este bună, pierzi orice simț al fotografierii! Mă întorc curând. Ce senzație de gust

wroob-2
14.02.2021

Mâncare întotdeauna bună și prietenoasă. Ramenul este foarte bun, la fel ca tacosurile cu plăci mici, chifle de porc și tofu proaspăt și ar trebui să încercați alte antipasuri, cum ar fi soba picantă și chiar mâncărurile cu curry. Curry japonez este dulce și picant, dar nu fierbinte. Personalul este întotdeauna agreabil și tentativ. Încercați-o într-o zi rece de iarnă ca astăzi! De valoare

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: