The Hellenic - Hurstville

#10 - Fructe de mare - Hurstville, Grecesc, Mediterranean
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze

The Hellenic

The Hellenic
3.4 / 5 (1652 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Mortimer

Recenzii

★ 3.4 / 5 from 1652 reviews
robbie72
14.08.2017

Vino aici pentru a obține Kalamaras Pita ca o masă. Dragoste și jetoanele dvs. feta. Personalul este foarte frumos. Îmi place atmosfera acestui restaurant în timp ce joacă muzică grecească și pune într-adevăr atmosfera.

valentine81
14.08.2017

Mâncarea nu era grozavă. A fost nevoie de 20 de minute pentru a veni. Deși servesc alcool, chelnerul susține că nu au apă de la robinet și trebuie să plătim pentru a obține apă de sticlă. Este o plajă a licenței dvs. de alcool

schneider-hope
14.08.2017

Autentic ... nu atât de sigur. Decorate Da ... dar pentru prețul pe care îl cereți, de exemplu, după un girosclu, permiteți-mi să-mi spun localnicilor. Jale Acest proces este împachetat ca o experiență grecească tradițională, dar tot ceea ce obțineți este mai probabil să dubleze prețurile. Uită-te la nici un restaurant, dar un întreg în magazinul de perete din Westfield, care este prețul și mai bizar și Jale Dezamăgit să fie cinstit

zboncak-mortimer
14.08.2017

Spania va muri! Nici un fan al cărnii ???? Jale

ioconner
14.08.2017

Elenicul este un restaurant grecesc foarte autentic, bine. Modul în care l-au pus afară și proiectat este foarte mare că ești în Grecia. Eu și prietenul meu a luat fiecare un yeeric, a primit un pui de pui și am primit mielul Souvlaki. Au fost delicioase, dar puțin mici și foarte murdare. Avem, de asemenea, o salată grecească pe care mi-a plăcut-o pentru că a fost cea mai mare parte roșii și asta e cea mai bună modalitate de a avea o salată în opinia mea! Am comandat, de asemenea, o pagină a chips-urilor Feta și Tzaziki cu pâine Pita. Tzaziki a fost medie. Chips-urile au fost gătite bine și mari în dimensiuni, iar partea superioară a feta le-a făcut și mai bine. Modul în care au servit chips-urile au fost, de asemenea, minunate. În general, a fost o făină de degustare frumoasă și ne-am întoarce să încercăm alte elemente de meniu! Jale Jale ** Actualizarea prietenului ** Complet gunoi Toată lumea reală greacă ar ști că acest loc este un RIP! În primul rând, puiul Pita nu avea puțină pui sângeros, Pitas sunt servite. Chipsurile feta sunt fără gust. Salata greacă a fost medie. Da, iar spaniolul a fost foarte uscat, nici o iubire implicată.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: