To Thai For - Honolulu

#8 - Vegetarian - Honolulu, Vegetarian, Thailandez
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru To Thai For

To Thai For

To Thai For
4.2 / 5 (2858 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Inna

Cerere de rezervare pentru To Thai For

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.2 / 5 from 2858 reviews
flwra
30.09.2021

Familia noastră de 6 ani a avut o cină cu adevărat fabuloasă, deoarece am avut norocul să avem camera privată. A fost locul perfect pentru ultima noapte a vacanței noastre. Ne întoarcem în fiecare an și nu mâncăm cina până în ultima seară a călătoriei noastre la Tucci Benucch. A devenit o tradiție familială. Ne plac plăcile cu ulei de măsline delicios, prețurile vinului sunt rezonabile și există vinuri italiene pe listă. Mâncarea este delicioasă, iar porțiile sunt mari. Și serverul nostru a fost foarte grozav!

camden-23
28.02.2018

Aceasta a fost a treia vizită a noastră la acest restaurant. Nu am fost dezamăgiți de alegerea noastră în care am dori să luăm cina noastră de aniversare de 25 de ani. Personalul nu știa că este aniversarea noastră, așa cum nu am spus, dar am fost tratați bine, iar mâncarea a fost uimitoare!

jazmin-268
14.07.2022

Hotelul MOA este un pic stricat, nu foarte fantezist, dar mâncarea vorbește de la sine. Personalul a fost excelent și un lucru care a ieșit cu adevărat în evidență a fost cunoștințele lor generale despre meniu. Serviciul a fost rapid și atent. Pasta a fost gătită perfect; Sosul a fost mai bun decât se aștepta, iar salata a fost proaspătă cu o selecție mixtă de legume ... M-aș întoarce! FYI /// Salt la bruschetta, nu foarte bine !!! Se prepară cu pâine la grătar (nu galică) ceapă la grătar rece și cârnați sau brânză ...

inna-139
03.03.2023

Am venit la MOA să mâncăm aici. Ne-am sărbătorit aniversarea. Ne place să venim aici și a fost Ziua Tatălui, un alt motiv pentru care am ales acest loc. Venim de ceva vreme aici și nu am fost niciodată dezamăgiți. Mâncarea este întotdeauna excelentă și este doar un loc liniștit de care să te bucuri.

hilbert-6
18.06.2022

A mâncat aici de mai multe ori. M-a surprins faptul că, cu o rezervare, eram încă așezați la o cabină privind spre bucătărie. Am fi putut cere să fim mutați, dar nu am vrut. Chelnerul a fost foarte entuziast, dar nu a reușit să umple pahare de apă fără să fie întrebat. Lasagna soțului meu era o cărămidă imensă în mijlocul unei farfurii neîngrădite. O mică salată sau ceva verde și crocant ar fi fost drăguț. Nu este un fan a la carte, mai ales când vine vorba doar de prețul felului principal. Camera era foarte întunecată și cam zgomotoasă. Aș cere să nu stai în această zonă altă dată.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: