Noi Thai Cuisine - Honolulu

#9 - Vegetarian - Honolulu, Thailandez, Carne
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Noi Thai Cuisine - Honolulu

Noi Thai Cuisine - Honolulu

Noi Thai Cuisine - Honolulu
4.5 / 5 (1611 reviews)

Descriere

Ultimul update: 20.02.2026 de la: Laurence

Cerere de rezervare pentru Noi Thai Cuisine - Honolulu

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.5 / 5 from 1611 reviews
milina
30.05.2023

Bucătărie delicioasă afgană autentică într-un spațiu curat, confortabil, dar generos.

david-9116
27.10.2017

Ca întotdeauna, mâncarea și serviciile de la Nora au fost remarcabile. Reza a făcut mai multe recomandări cu privire la împerecherea de alimente și vinuri și a fost la fața locului. Nora a devenit un loc de cartier pentru soția mea și pentru noi să ne relaxăm și să ne bucurăm de o masă confortabilă cu orice ocazie.

nicolette-90
28.07.2017

Excelent! Ne-a plăcut mâncarea și băuturile! Meniul inovator și interesant și felurile de mâncare sunt la fel de gustoase pe cât sună. Patru dintre noi au împărtășit o farfurie cu aperitiv de sampler, Mantoo, O farfurie vegetariană și Kabob Beef Kofta cu orez de șofran. Porțiile erau ample, dar nu uriașe și aveau arome distinctive, bine echilibrate. Ne vom intoarce!

laurence-386
11.03.2022

Sunt din Afganistan și am căutat mereu mâncare afgană în jurul DFW, dar după doi ani am găsit în cele din urmă pe cea preferată a mea. Mi-a luat fata pentru întâlnire aici și i-a plăcut și ea. Kabobul de miel și orezul cu șofran au fost incredibile. Am decis să mergem aici la două săptămâni. Și mare serviciu vreodată !!!

cristina-1279
10.01.2021

Ambianță minunată relaxată, serviciu romantic și excelent. Oferind alimente generale mediteraneene, cum ar fi humus, am fost mai interesați de felurile de mâncare specific afgane. Tatăl lui a adorat coada de miel cu orez șofran. Am găsit multe alegeri vegetariene, inclusiv Kudu (dovleac cu iaurt disponibil fără carne), Sambosa (produse de patiserie cu năut care îmi amintesc de pastele britanice, preferatul meu). Deserturile au fost absolut decadente. Am avut tortul cu mini ciocolată, iar bărbatul meu a avut cremă aromată cu cardamon și apă de trandafiri. Fantastic! I-am recomandat deja lui Nora 8 dintre prietenele mele. Am condus 1,5 ore să mâncăm aici, dar ne vom întoarce.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: