Recenzii - Sush
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 14.08.2017
A venit la prânz și a stat repede. Comandați totul printr-un iPad Dacă a noastră nu a funcționat, am încercat să numim o chelneriță, care nu ne ajută de aproximativ 5 minute. Serviciul nu a fost într-adevăr fantastic, dar sushi a fost cu adevărat incredibil. Un pic de partea scumpă la 4 dolari americani per placă, dar cu adevărat delicios. De asemenea, am trebuit să plătesc 1,50 dolari pentru Wasabi, pe care nu am întâlnit-o niciodată. Mâncarea ar fi 5/5, dar toate celelalte lucruri care nu le lipsesc o iau la 3,5
Nu am fost niciodată dezamăgită de aici. Sashimi ei de somon este cel mai bun din oraș. În mod normal, există un pic așteptați înainte de a putea intra, dar așteptarea este complet valoroasă.
Sashimi proaspete Puteți ajunge în oraș! Localnicii recomandă ca piesa de sursă totală. Și nu a dezamăgit. Hehe. A mers cu familia mea și am mâncat totul. Yum! Jale Și chiar am avut înghețată de ceai verde. Ordinea moale a fost capătul perfect al prânzului meu. Ar vrea să se întoarcă din nou la Tassie.