Recenzii - Solo Pasta & Pizza

#1 - Pizza - Hobart, Vegetarian, Fructe De Mare

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.2 din 5
Impresionant | 6244 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 14.08.2017

3.4 ★ din 29 comentarii
ohettinger-teacher64
14.08.2017

Great seară, loc ocupat, dar au găsit un loc pentru noi la bar. Personalul este întotdeauna foarte politicos și nu poate face suficient pentru clienți. Foarte recomandat pentru serviciul clienți și ambianță. Mâncarea a fost împrăștiată fantastic cu ulei de măsline Fettuccine W și chili, o rachetă proaspătă și salată de spanac și pizza pe bază de plante. Pastele și salata au fost perfecte. Pizza Un pic de letdown ca brânză a fost un pic cam greu - dar numai pentru că alte lucruri erau atât de bune. Vă recomandăm

ryan-antonietta
14.08.2017

M-aș purta pe un avion, doar pentru a mânca pastele aici! Personalul și mâncarea sunt fantastice, vă rugăm să deschideți Melbourne, de preferință Braunschweig Est. Pizza au o bază fantastică, iar pastele sunt gătite proaspete cu o mulțime de gust. Merită excursia la Hobart.

sipes-abdullah
14.08.2017

Un restaurant mediu italian nu se poate da seama de ce sunt atât de mulți oameni aici. Am fost aici la cină cu familia mea, am comandat două paste, pizza și o salată. Sincer, nu aveam pastele, așa că nu pot critica, dar pizza este la fel ca Dominos, în timp ce Dominos este și mai scump. Cu toate acestea, nu ne vom întoarce :)

carlos89
14.08.2017

Pizza și calzonul în acest loc nu sunt altceva decât italiană. Aluatul este mai mult ca un diawards, dulce și uleios. Când a sosit calzonul, am crezut că am comandat curtea greșită. Plin de brânză arsă în sus. Prețurile au fost, de asemenea, foarte scumpe, 400 de grade cum ar fi, dar Calitate Dominos.

nkulas
14.08.2017

Angajații care nu sunt la fel de prietenoși cu Asia. Am băut băutura pe masa de bar timp de 15 minute. Personalul a trecut de orele de serviciu și nu a vrut să vă servească băuturile când am stat chiar lângă bar. Coastele de porc nu sunt atât de licitate și puțin ciudate. Nu avea nici o cină bună acolo. Pizza este bună, dar numai bună. Nu ar spune că este cea mai bună pizza deloc.

Facebook
4.1 ★ din 364 comentarii
Foursquare
3.9 ★ din 39 comentarii
Google
4.6 ★ din 1228 comentarii
Tripadvisor
4.4 ★ din 1229 comentarii
Zomato
4.4 ★ din 143 comentarii
Doordash
4.7 ★ din 130 comentarii
Int Restaurants
4.2 ★ din 3073 comentarii
Findmeglutenfree
3.5 ★ din 3 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Hobart