Recenzii - Spanish Pavillion

#4 - Fructe de mare - Harrison, Spaniol, Înghețată

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.7 din 5
Foarte bine | 2796 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 20.09.2020

1.0 ★ din 10 comentarii
kaia89
20.09.2020

Restaurantul era cald și primitor. Serviciul a fost minunat. Toate serverele ne-au făcut să ne simțim bineveniți și speciali. Mâncarea a fost proaspătă și gust excelent. Dimensiunile porțiilor sunt generoase. Cu siguranță aș recomanda acest restaurant altora pentru orice ocazie

pedro07-3
20.09.2020

Prima dată când mănânci aici. A fost o masă grozavă de la început până la sfârșit. Mâncarea și serviciile au fost fantastice. Mesele sunt suficient de mari pentru doi sau mai mulți !. Calamarii prăjiți erau atât de tandri. Marea sangrie, de asemenea. Paella a meritat ora de așteptare, așa că comandați devreme

omueller-bank95
20.09.2020

Porții uriașe, uriașe, uriașe de paella! Se poate servi sau

mckenzie15
20.09.2020

Eu și soția mea am luat o altă cină minunată la Pavilionul Spaniei. Caracatița a la plancha era felul său obișnuit de preparat decilios, la fel ca calamarii de la Pavilion, perfect gătite cu ardei dulci. Ne vom întoarce în curând ... mai ales că proprietarul vizitează în mod repetat fiecare masă pentru a ne asigura că totul este satisfăcător !!

schaden-maribel
20.09.2020

Restaurantul era curat și bine întreținut. Serverul a fost deosebit de amabil și atent. Mâncarea a fost degustată excelent, făcută din ingrediente proaspete. Am avut din nou un timp minunat. Calitatea mâncării servite și serviciul excelent pentru clienți sunt consistente de la o vizită la alta. Cu siguranță aș recomanda acest restaurant oricui caută mâncare spaniolă minunată

Tripadvisor
4.4 ★ din 157 comentarii
Opentable
4.1 ★ din 179 comentarii
Restaurantguru
4.3 ★ din 1914 comentarii
Sirved
4.1 ★ din 503 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Harrison