Joem - Halle
Joem
Descriere
Imagini
Recenzii
Sincer suntem foarte dezamăgiti de acest restaurat , Iar propietara lasă de dorit De la comportament la tot , Imi pare rau nu recomand nimănui
Locul insăși nu e atât de rău pe cât este comportamentul personalului și mai ales al conducerii. Am inceput sa comandam si nu terminam de spus primeam raspuns ,, Nu avem ” Avem doar 5 portii desi noi eram un grup de aproximativ 20 si până la urmă au fost doar 2, platourile punctul lor forte foarte prost administrate. La o masa de 5 persoane primeam câte 3 bucăti de un anume produs. Era aiurea sa tai 3 bucatele de carnaciori la 5 persoane... Pe scurt NU RECOMAND ! Mergeți la chinezi, o să vă simțiți mai bine ca aici !
Nu recomand pt evenimente Ciorba de perisoare fara Gram de carne in ea, la o masa de 6 persoane nici unul nu a avut carne in ciorba si fara gust. Personal foarte arogant.
