Recenzii - Auffelder Bauerncafe
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 23.01.2021
Am fost acolo cu rude. Fiul meu a comandat o omletă, eu am comandat un șnițel mare și rudele mele au comandat ceva cu ciuperci. Deoarece una dintre rudele mele a comandat o supă, a trebuit să așteptăm cu toții mâncarea și să o privim mâncând supa. Doar ... când a terminat, ni s-a servit salata de început și minute mai târziu felul principal, în timp ce eram încă ocupați cu salata. Schnitzel-ul meu avea gust reîncălzit și nu proaspăt făcut. Sosul a fost foarte brânză, cu niște piper. Acesta nu este un sos de ardei! .. După un timp, fiul meu a țipat pentru că în omletă era o muscă. La desert rudele mele au comandat tort. Unul trebuia să fie servit rece, dar era înghețat solid și nu puteam să-l mâncăm. La cererea de ajutor, serviciul ne-a spus să mâncăm mai încet, astfel încât tortul să se dezghețe. Prețurile pentru acest restaurant sunt mult prea mari !! Calitatea este dezamăgitoare ... nu voi mai merge acolo



