Recenzii - Bonami. Bar. Restaurant.

Vegetarian, Pizza, Kebab

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.4 din 5
Impresionant | 5719 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 06.11.2020

5.0 ★ din 21 comentarii
kpettersson
06.11.2020

Restaurantul este foarte frumos. Mobilat modern. Mâncarea a fost foarte bună și nu scumpă. Au unul dintre cele mai bune Tiramisu pe care l-am încercat vreodată. Doar serviciul a fost puțin lent. Restaurantul era aproape gol și după ce am intrat ei ... ne-au văzut și nimeni nu a venit să ne ceară comanda mai mult de min. A trebuit să mă duc personal să întreb dacă va veni cineva să ne ia comanda

11880
4.9 ★ din 1 comentarii
Facebook
4.8 ★ din 259 comentarii
Foursquare
3.2 ★ din 8 comentarii
Google
4.7 ★ din 747 comentarii
Restaurantguru
4.6 ★ din 650 comentarii
Tripadvisor
4.1 ★ din 60 comentarii
Yelp
5.0 ★ din 1 comentarii
Int Restaurants
4.2 ★ din 1738 comentarii
Restaurantreviews
4.5 ★ din 705 comentarii
Gastroranking
4.3 ★ din 728 comentarii
Googlevalidate
4.6 ★ din 648 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Freilassing