Recenzii - Palomino's
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 20.12.2020
Ne-a plăcut restaurantul și serviciul a fost excelent. Pâinea noastră era caldă, iar parmezanul cu unt era delicios. Aveam prăjiturile cu fructe de mare și erau umede și mergeau perfect cu piureul de cartofi cu usturoi. Site-ul web a arătat o atmosferă de petrecere, dar sâmbătă seara în care am mers a fost gol
Bijuteria de cartier este o descriere bună pentru Palamino's. Bucătarul știe cu siguranță ce face. Somonul este întotdeauna bun. Coaste sunt de obicei bune, dar de data aceasta păreau rămase. Salatele sunt grozave. O mulțime de mâncare de bar în meniu, deși comandăm de obicei mese complete. Barul este un loc plin de viață, distractiv, mai ales în weekend
Atât de plăcut să găsești un loc frumos într-un loc departe de casă! Mâncare grozavă chiar târziu. Listă de vinuri rezonabilă. Mâncarea a fost foarte bună și meniul complet disponibil târziu. Perfect
Ceea ce așteptam nu era, dar era grozav. Am crezut că este mai degrabă o cină romantică, dar este un bar în față și un restaurant în spate. Mâncarea și serviciile au fost cele mai bune pe care le-am avut vreodată, chiar și tu, m-am gândit că va fi mai romantic. Cu siguranță voi merge din nou, dar ca o noapte de fete. Puteți face din aceasta o seară romantică, dar eu mai degrabă nu. Altele decât așteptările mele a fost grozav. Nici nu a trebuit să aștepți mult timp pentru mâncare proaspătă
