Palomino's - Franklin Square

American, Vin, Brânză
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Palomino's

Palomino's

Palomino's
3.9 / 5 (1254 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Vincent

Cerere de rezervare pentru Palomino's

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 3.9 / 5 from 1254 reviews
crawford-crooks
20.12.2020

Ne-a plăcut restaurantul și serviciul a fost excelent. Pâinea noastră era caldă, iar parmezanul cu unt era delicios. Aveam prăjiturile cu fructe de mare și erau umede și mergeau perfect cu piureul de cartofi cu usturoi. Site-ul web a arătat o atmosferă de petrecere, dar sâmbătă seara în care am mers a fost gol

crawford-crooks
20.12.2020

Bijuteria de cartier este o descriere bună pentru Palamino's. Bucătarul știe cu siguranță ce face. Somonul este întotdeauna bun. Coaste sunt de obicei bune, dar de data aceasta păreau rămase. Salatele sunt grozave. O mulțime de mâncare de bar în meniu, deși comandăm de obicei mese complete. Barul este un loc plin de viață, distractiv, mai ales în weekend

meredith-hermann
20.12.2020

Atât de plăcut să găsești un loc frumos într-un loc departe de casă! Mâncare grozavă chiar târziu. Listă de vinuri rezonabilă. Mâncarea a fost foarte bună și meniul complet disponibil târziu. Perfect

vincent-martin-6
20.12.2020

Ceea ce așteptam nu era, dar era grozav. Am crezut că este mai degrabă o cină romantică, dar este un bar în față și un restaurant în spate. Mâncarea și serviciile au fost cele mai bune pe care le-am avut vreodată, chiar și tu, m-am gândit că va fi mai romantic. Cu siguranță voi merge din nou, dar ca o noapte de fete. Puteți face din aceasta o seară romantică, dar eu mai degrabă nu. Altele decât așteptările mele a fost grozav. Nici nu a trebuit să aștepți mult timp pentru mâncare proaspătă

vincent-martin-6
20.12.2020

A fost rău de la început, așezat în ceea ce pare o sală de așteptare atașată restaurantului. Lângă noi erau canapele și încă o masă. Am luat prea mult timp pentru a obține o băutură și am întrebat ce vrem să mâncăm înainte chiar și de băutura aceea, de două ori. Mâncarea a fost glorificată în cel mai bun fel de mâncare de bar și pentru a servi o prăjitură de casă cu fructe de mare, prăjit apoi servit celor peste pucuri de hochei congelate anterior congelate este trist. Meniul nu menționează nimic din asta, doar de casă. S-au întors! Tortul cu tiramisu a fost cel mai bun lucru pe care l-am mâncat, la fel ca și sticla de vin pe care am comandat-o. Și, în mod clar, nu fac mult vin, deoarece nu puteți găsi vinul de bază mai târziu în magazine. Experiența noastră a fost proastă. Friptura de lângă noi arăta bine, dar nu se va întoarce

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: