Recenzii - Sushikin
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Andréia Guerra la Sushikin:
Am comandat și am plătit pentru TEPAN și am primit o friptura ciudată,
A FĂCUT MAI MULTE DE MICI HOPRA
M-am plâns de 4 ori la telefon și nu am rezolvat nimic.
Am primit mâncarea, de ce a fost, timp de 15 ore
ACEST RESTAURANT NU ESTE SPECIFICAT Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 26.01.2023
Am cerut mai mult de 1:30 dimineața și nu l-am primit încă. Sun și nu-mi răspund.
Foarte bun restaurant. În plus, această aplicație este rahat. Nu mi-am înregistrat comanda, m-au sunat 20 de minute dps și mi-au spus că nu au reușit comanda. În cele din urmă, am așteptat mai mult de 1 oră și 30 de minute, mai mult din cauza aplicației. MULTE MAI BUNE IFOOD.
Am comandat și am plătit pentru TEPAN și am primit o friptura ciudată, A FĂCUT MAI MULTE DE MICI HOPRA M-am plâns de 4 ori la telefon și nu am rezolvat nimic. Am primit mâncarea, de ce a fost, timp de 15 ore ACEST RESTAURANT NU ESTE SPECIFICAT