Recenzii - Sushikin

#5 - Sushi - Fortaleza, Asiatic, Friptură

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4 din 5
Impresionant | 1020 comentarii

Ce nu-i place lui Andréia Guerra la Sushikin:

Am comandat și am plătit pentru TEPAN și am primit o friptura ciudată,

A FĂCUT MAI MULTE DE MICI HOPRA

M-am plâns de 4 ori la telefon și nu am rezolvat nimic.

Am primit mâncarea, de ce a fost, timp de 15 ore

ACEST RESTAURANT NU ESTE SPECIFICAT Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 26.01.2023

2.5 ★ din 9 comentarii
sheila-780
26.11.2021

Am cerut mai mult de 1:30 dimineața și nu l-am primit încă. Sun și nu-mi răspund.

marisa-401
12.01.2022

De data aceasta a durat aproape de două ori mai mult. Dar mâncare grozavă

tainara-7
22.10.2021

Foarte bun restaurant. În plus, această aplicație este rahat. Nu mi-am înregistrat comanda, m-au sunat 20 de minute dps și mi-au spus că nu au reușit comanda. În cele din urmă, am așteptat mai mult de 1 oră și 30 de minute, mai mult din cauza aplicației. MULTE MAI BUNE IFOOD.

andreia-133
30.09.2021

Am comandat și am plătit pentru TEPAN și am primit o friptura ciudată, A FĂCUT MAI MULTE DE MICI HOPRA M-am plâns de 4 ori la telefon și nu am rezolvat nimic. Am primit mâncarea, de ce a fost, timp de 15 ore ACEST RESTAURANT NU ESTE SPECIFICAT

marcos-731
26.01.2023

Am comandat 2 împreună, a venit doar unul ... Am așteptat o jumătate de oră pentru a doua și când a sosit omul de la livrare, nici măcar nu și-a părăsit telefonul mobil pentru a spune noapte bună. Pentru mine voi cere acum într-un alt colț ...

Google
4.7 ★ din 368 comentarii
Tripadvisor
4.9 ★ din 11 comentarii
Int Restaurants
4.0 ★ din 632 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Fortaleza