Recenzii - Saladex

Suc, Servicii De Livrare, Salată

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.7 din 5
Foarte bine | 664 comentarii

Ce nu-i place lui Gisele Ortega la Saladex:

Sincer să fiu sincer sunt foarte dezamăgit de acest restaurant ..... fără crutoane cu salata ... Am cerut ulei de măsline ... normal pentru un restaurant care vinde salate și nimic ... nu primesc nimic .. Primesc sucul de lămâie complet fierbinte! ... Vezi toate recenziile.

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 03.01.2023

3.5 ★ din 10 comentarii
samanta-53
15.08.2021

Vreau ca toate comenzile de la toate restaurantele să pună greutatea acestuia pe farfurie, ar fi mai bine pentru o decizie

sergio-1893
07.09.2021

Era multă salată și celelalte ingrediente lipseau din cantitate

dayane-26
03.01.2023

Nu a ajuns. Termenul nu a fost îndeplinit. Am sunat și însoțitorul mi-a spus că vine, nimic nu mai este decât 1 oră mai târziu. Nu cer mai multe. : /

arthur-678
21.08.2022

Livrarea ar fi putut fi mai rapidă. Aproape o oră și jumătate

mario-2410
06.01.2018

A durat puțin mai mult decât timpul estimat, dar serviciul pentru clienți a fost super satisfăcător! Voi comanda din nou, așa că sper să nu dureze prea mult!

Restaurantsdb
3.9 ★ din 654 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Fortaleza