Recenzii - Saladex
Rezumatul recenziilor
Scor Total
3.7 din 5 Foarte bine | 664 comentarii
Ce nu-i place lui Gisele Ortega la Saladex:
Sincer să fiu sincer sunt foarte dezamăgit de acest restaurant ..... fără crutoane cu salata ... Am cerut ulei de măsline ... normal pentru un restaurant care vinde salate și nimic ... nu primesc nimic .. Primesc sucul de lămâie complet fierbinte! ... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 03.01.2023
3.5 ★ din 10 comentarii
Vreau ca toate comenzile de la toate restaurantele să pună greutatea acestuia pe farfurie, ar fi mai bine pentru o decizie
Nu a ajuns. Termenul nu a fost îndeplinit. Am sunat și însoțitorul mi-a spus că vine, nimic nu mai este decât 1 oră mai târziu. Nu cer mai multe. : /
Restaurantsdb
3.9 ★ din 654 comentarii