Recenzii - Studio Lounge
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Anonym la Studio Lounge:
Ultima situație cu proprietarul, un tupeist și un individ de statură mică, s-a luat de un membru al grupului, care era cu trei capete mai mic decât el, probabil că doar cu astfel de persoane are curaj, acel jegos. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 18.09.2023
Foarte curat și foarte modern, peisajul este absolut superb! Geamuri mari și limpezi, cu o priveliște frumoasă. Exact așa cum îmi place! Mulțumesc!
Ultima situație cu proprietarul, un tupeist și un individ de statură mică, s-a luat de un membru al grupului, care era cu trei capete mai mic decât el, probabil că doar cu astfel de persoane are curaj, acel jegos.
Vata de zahăr din cafeaua comandată s-a topit și mi-au oferit o altă vată! Calitate excelentă!