Recenzii - Sangiovese

#28 - Fructe de mare - Fishers, Italian, Bar-lounge

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.4 din 5
Impresionant | 1322 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 17.03.2021

4.4 ★ din 33 comentarii
serena-kuhic
16.09.2020

Mâncarea a fost remarcabilă. Vin la fel. Ellie, serverul nostru, a fost fermecător și logodit. Experiență bună peste tot! Mă simțeam sigur și confortabil

tpraphaaphr
16.09.2020

Ne-am așezat afară, iar curtea a fost incredibil de frumoasă. Spațiat și curat, servicii fantastice și mâncare chiar mai bună

jacobs-lauren
16.09.2020

Restaurant frumos, ambianță minunată. Serviciu atent. Aici puteți simți atenția la detalii și la calitate. Meniul are ceva pentru toată lumea, dar acordați atenție specialităților. Specialitățile din fructe de mare nu au dezamăgit niciodată. Lista de vinuri este destul de bună, la un preț destul de rezonabil, cu o selecție decentă de vinuri la pahar. Cel mai bun parmezan de pui prin oraș

hilda-200
17.03.2021

Soția mea este însărcinată în câteva luni și am vrut să încercăm un restaurant nou, deoarece ar putea fi ultimul nostru pentru o vreme. A fost o noapte plăcută și am vrut curtea. Atmosfera lipsea. Se reda muzică zero și luminile de la patio s-au aprins la câteva minute după ce ar fi trebuit. Împărtășești un patio cu un restaurant învecinat, așa că nu ar trebui să-ți dorești ca oaspetele tău să audă totul despre ele. Serverul nostru a fost foarte politicos și ne-a întâmpinat, deoarece a fost prima noastră vizită. Nu era sigură de meniu și asta nu era liniștitor. Am cerut să încerc pansamentul tău crem cu vină și chelnerița M-a întrebat ce salată a venit ?! Foarte dezamăgitor că la prima mea vizită trebuia să-i spun despre meniu. Raviolii prăjiți erau buni, dar păreau că există mai mult aer decât umplerea în interior. Soția mea își iubește salata de roșii Heirloom. Pâinea și uleiul infuzat de casă au fost foarte populare la masa noastră: Soția a savurat pastele de antiparte, iar ale mele păreau să fie sub porții, dar au avut un gust bun. Valoarea mea pare să lipsească. Ne vom întoarce doar pentru a oferi un feedback sincer. Atât bune, cât și rele

xchristiansen
16.09.2020

Totul a fost perfect până la felul principal! Uf urăsc să spun asta. A fost a doua mea experiență pe care am simțit-o așa. Aș putea folosi ceva de lucru

Opentable
4.8 ★ din 764 comentarii
Facebookpag
3.9 ★ din 184 comentarii
Restaurantji
4.6 ★ din 336 comentarii
Sirved
4.6 ★ din 5 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Fishers