Recenzii - FoxGardin Family Kitchen
Rezumatul recenziilor
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 08.09.2020
Am început cu brânza de capră și aperitiv marinara pe care vi le recomand cu drag. Pentru antetul meu aveam tacos de porc. Carnea de porc era bine condimentată și era suculentă. Ceapa murată a fost doar cantitatea potrivită. Sosul era puțin picant. Cea mai bună parte a mesei a fost morcovii cu ghimbir bourbon. Chelnerul nostru a fost și el fantastic
Am putut fi așezați afară. Chelnerița a fost minunată mâncarea a fost minunată! Se va întoarce sigur
Mâncarea a fost destul de bună, iar serviciul a fost excelent. Era mai scump, ceea ce părea justificat, dar ne-am bucurat de masă și ne-am întoarce cu prietenii. Soția mea a luat scoici la cină și eu am avut friptura specială
Am putut să stăm în aer liber, ceea ce am cerut. Mâncarea a fost foarte bună și serviciul a fost excelent