Recenzii - Rustiq Garden
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Rustiq Garden în:
Până la o vârstă, construiești amintiri plăcute; după o anumită vârstă, vizitezi locurile unde ai creat aceste amintiri. Apoi, va veni o vârstă în care vei sta la un ceai sau la o bere și vei rememora clipele frumoase. Doamne ajută! Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 05.09.2023
Am organizat un eveniment acolo și proprietarii au fost foarte amabili. Locul este curat și serviciul prompt. Continuați tot așa!
Este un loc cu o vibrație pozitivă, iar oamenii de acolo sunt minunați!!! Recomand locația... merită!!!
Până la o vârstă, construiești amintiri plăcute; după o anumită vârstă, vizitezi locurile unde ai creat aceste amintiri. Apoi, va veni o vârstă în care vei sta la un ceai sau la o bere și vei rememora clipele frumoase. Doamne ajută!



