Recenzii - Rustiq Garden

European, Gustare De Luat, Mâncare

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.8 din 5
Excepţional | 85 comentarii

A fost Anonym la Rustiq Garden în:

Până la o vârstă, construiești amintiri plăcute; după o anumită vârstă, vizitezi locurile unde ai creat aceste amintiri. Apoi, va veni o vârstă în care vei sta la un ceai sau la o bere și vei rememora clipele frumoase. Doamne ajută! Vezi toate recenziile.

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Google

Ultimul update : 05.09.2023

5.0 ★ din 10 comentarii

Am organizat un eveniment acolo și proprietarii au fost foarte amabili. Locul este curat și serviciul prompt. Continuați tot așa!

Este un loc cu o vibrație pozitivă, iar oamenii de acolo sunt minunați!!! Recomand locația... merită!!!

Până la o vârstă, construiești amintiri plăcute; după o anumită vârstă, vizitezi locurile unde ai creat aceste amintiri. Apoi, va veni o vârstă în care vei sta la un ceai sau la o bere și vei rememora clipele frumoase. Doamne ajută!

Rustic si perfect pentru microevenimente in aer liber.

Foarte dragut

Restaurantguru
4.6 ★ din 75 comentarii

FAQ

Restaurantul poate fi considerat unul dintre favoritele oaspeților săi. Acest lucru este evident din media notării de 4.8.

Superbele Fotografii de la Rustiq Garden venite din Feleacu au fost postate de prietenii noștri de pe Meniu. Ele vă arată sala principală de mese de la Rustiq Garden, decorul interior, locația și, absolut, uimitoare Fotografii cu savuros preparate de la Rustiq Garden.

Restaurante bine cotate în apropiere de Feleacu