Recenzii - Orizont
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 14.01.2024
Mititeii au fost grețoși! Iar ciorba de perișoare o mare păcăleala. Zero stele.
Micii au avut un gust ciudat (a stricat , cârnații sunt departe de gustul românului deși au zis ca sunt făcuți de ei după rețetă românească (albicioși la culoare , cartofii natur (apoși .Clatitele cu nutela ieftină (ce mai ieftină tentativă de nutela dau dovadă cât sunt de zgârciți. Păcat, un restaurant românesc în Germania ar trebui să meargă de minune dar cu un meniu gătit corespunzător. Chefii la cuțite nu le-ar da nici un cuțit!
Ultimul update : 14.01.2024
Nu pot decât să mă alătur celor care laudă restaurantul! Mâncarea are gustul de acasă, foarte bine făcută și frumos servită, muzică bună și ospitalitate din plin! Felicitări pentru acest frumos restaurant! Sehr leckeres Essen, identisch wie in Rumänien, sehr aufmerksame und liebevolle Gastgãber. Jederzeit gerne wieder! :
Un restaurant cu adevărat Românesc ???? Mincarea și servitul un exemplu de urmat ???? Ambientul și atmosfera te duc cu adevărat acasă????????
