Recenzii - The Sushi
Rezumatul recenziilor
Scor Total
4.2 din 5 Impresionant | 7952 comentarii
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Meniu
Ultimul update : 11.08.2017
4.5 ★ din 17 comentarii
Cuibul are probabil cele mai bune frământări pe care le-am consumat vreodată. În mod normal, luăm o duzină de forate pentru birou vineri pentru "Fitter-Vineri". Nu am putut aștepta până vineri, așa că le-am luat astăzi. Acești copii sunt groși, dar perfect gătite. Pufos și umed în interior și doar cantitatea perfectă de criză și glazură pe crustă. Acest lucru este undeva amestecat între o plăcintă de mere, prăjitură, rolul de scorțișoară și gogoasa. Am menționat dimensiunea acestui lucru?! Ușor durează o placă de 8 ". Copii ... Nu lăsa părinții tăi să primească unul! Asigurați-vă că apucați un galon de cafea pentru a lustrui acest lucru!
Google
4.4 ★ din 868 comentarii
Tripadvisor
4.6 ★ din 50 comentarii
Yelp
4.5 ★ din 255 comentarii
Doordash
4.8 ★ din 5800 comentarii
Zomato
3.6 ★ din 15 comentarii
Sirved
4.5 ★ din 467 comentarii
Gastroranking-us
3.8 ★ din 470 comentarii


