LeVant - Edison
LeVant
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru LeVant
Recenzii
Am făcut o rezervare pentru acest loc cu două săptămâni înainte de ziua mea de naștere și în ziua în care am mers acolo restaurantul a fost închis, chiar dacă mi-au trimis un memento cu o zi înainte de ziua mea despre rezervarea mea, așa că am mers acolo cu aproximativ oameni Am sunat la restaurant, tipul care a preluat a spus că bucătarul nu a intrat astăzi și că bucătăria este închisă, a fost atât de jenant cel mai mare moment vreodată, a trebuit să mergem acolo unde altundeva nu facem niciodată o rezervare, nimeni nu le verifică acolo tot computerul Am pierdut timpul și mi-am distrus ziua de naștere niciodată și niciodată, iar prietenii mei au acordat acestui loc o notă proastă
Unele produse alimentare din meniurile limitate unde nu sunt disponibile. Mâncărurile din carne nu erau proaspete. Cupele pentru ceai nu erau curate și a trebuit să încheiem noaptea cât de necurăți erau. Nu este o experiență bună. Nu se va întoarce
Singurul motiv pentru care nu am lăsat o stea este că mâncarea a fost bună. Serviciul este inexistent, nu ne-am reumplut niciodată apa sau am întrebat dacă avem nevoie de ceva în cele două ore în care am fost acolo. Există două băi pe care toată lumea le poate folosi, una nu funcționează, cealaltă era murdară. Am sfătuit-o pe gazdă și răspunsul ei a fost, oh, într-adevăr, nu am fost acolo. Am așteptat minute pentru hummus, baba ganush și salată. Plăcile noastre fierbinți au fost scoase minute mai târziu, ceea ce ne-a forțat să mâncăm totul în același timp. Minute așteptate pentru verificare și unele pentru a merge containere.
Totul era delicios. Kebabul de pui era foarte fraged și aromat. Am primit un aperitiv de probă și tot ce avea pe el a avut un gust grozav. Vom reveni pentru a încerca mai mult
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
