LeVant - Edison

Mediterranean, Carne, Pui
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru LeVant

LeVant

LeVant
3.2 / 5 (196 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Cary

Cerere de rezervare pentru LeVant

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 3.2 / 5 from 196 reviews
lottie74-1
02.12.2020

Am făcut o rezervare pentru acest loc cu două săptămâni înainte de ziua mea de naștere și în ziua în care am mers acolo restaurantul a fost închis, chiar dacă mi-au trimis un memento cu o zi înainte de ziua mea despre rezervarea mea, așa că am mers acolo cu aproximativ oameni Am sunat la restaurant, tipul care a preluat a spus că bucătarul nu a intrat astăzi și că bucătăria este închisă, a fost atât de jenant cel mai mare moment vreodată, a trebuit să mergem acolo unde altundeva nu facem niciodată o rezervare, nimeni nu le verifică acolo tot computerul Am pierdut timpul și mi-am distrus ziua de naștere niciodată și niciodată, iar prietenii mei au acordat acestui loc o notă proastă

qhettinger-4
02.12.2020

Unele produse alimentare din meniurile limitate unde nu sunt disponibile. Mâncărurile din carne nu erau proaspete. Cupele pentru ceai nu erau curate și a trebuit să încheiem noaptea cât de necurăți erau. Nu este o experiență bună. Nu se va întoarce

chelsey-gislason
02.12.2020

Singurul motiv pentru care nu am lăsat o stea este că mâncarea a fost bună. Serviciul este inexistent, nu ne-am reumplut niciodată apa sau am întrebat dacă avem nevoie de ceva în cele două ore în care am fost acolo. Există două băi pe care toată lumea le poate folosi, una nu funcționează, cealaltă era murdară. Am sfătuit-o pe gazdă și răspunsul ei a fost, oh, într-adevăr, nu am fost acolo. Am așteptat minute pentru hummus, baba ganush și salată. Plăcile noastre fierbinți au fost scoase minute mai târziu, ceea ce ne-a forțat să mâncăm totul în același timp. Minute așteptate pentru verificare și unele pentru a merge containere.

qhettinger-4
02.12.2020

Totul era delicios. Kebabul de pui era foarte fraged și aromat. Am primit un aperitiv de probă și tot ce avea pe el a avut un gust grozav. Vom reveni pentru a încerca mai mult

von-dariana
02.12.2020

Mâncarea nu era deloc gustoasă. Am comandat hummus și a fost literalmente direct dintr-o cutie. Fără ulei de măsline sau boia de ardei deasupra. Nu mă voi mai întoarce niciodată aici

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: