Cornerstone Bar & Kitchen - East Perth
Cornerstone Bar & Kitchen
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Cornerstone Bar & Kitchen
Recenzii
Atmosfera este plăcută cu mesele de stil modern, am comandat două dintre mâncărurile mici, plus cartofi smulse ca lateral. Dimensiunea nu este foarte mică, am lăsat o parte din alimente. Ei ar trebui să o specifice mai bine. Mâncarea a fost mare, gustoasă și bine prezentată, dar oțet prea mult în salată! Ceea ce am găsit oribil a fost serviciul, nimeni în cameră când am intrat în restaurant, trebuia să mă întreb. Ei servesc de apă un pahar la acea dată, a trebuit să întreb de mai multe ori pentru a reumple pentru că eram însetat, dă-mi o sticlă! Chelnerul nu era profesionist, el a vrut să servească a doua rundă când încă mai mănâncă, nu am umplut niciodată apa și nimeni nu mi-a scos mâncărurile când am terminat, am așteptat cel puțin 15 minute înainte de a merge în altă cameră și am plătit de echipa neprofesională (restaurantul a fost destul de gol!) 3.0 numai din cauza alimentelor, dar nu mă voi întoarce niciodată.
Mâncarea era destul de gustoasă. Serviciul a fost suficient de prompt. Era foarte liniștită la momentul în care eram acolo, deoarece erau doar câțiva patroni, așa că a simțit un pic ciudat uneori, dar asta nu are nimic de-a face cu mâncarea. Deci, în general, a fost bine.
Când vă întoarceți să utilizați cardul nostru de divertisment. Lucrurile s-au schimbat spre bine aici. Acum fac placi mici, pe care le puteți obține mici sau mari cele mai multe lucruri din meniu. Am fost un tabel de 4 așa că comandă doar plăci mici, dar am 6 lucruri de mâncare. Toți au ieșit împreună, care în mod normal, fac acest lucru răsturnând felurile de mâncare. Am avut chifteluțe, gnocchi cu sos de ciuperci și brânză de capră, coaste de carne de vită cu masa afumată, somon la grătar, salată de articulare și obraji de carne de vită. Mâncarea a fost mâncată destul de repede, deoarece totul a gustat atât de bine. Apoi am avut desert și am comandat 4 dintre ei, deoarece principalul a fost făcut bine, am crezut că ar trebui să încercăm toate deserturile. Black Forrest Cheesecake, Beeramisu Care a fost budinca mea preferata, lipicioasa si banana cu caramelul de sare sota mea preferata si de noroi. Tot desertul a fost, de asemenea, bun, dar tortul de noroi ar putea fi un pic cel mai umed. Iluminarea în restaurant a fost un pic luminoasă, ar trebui să răstoarne lumina un pic pentru ao face să se simtă mai frumos. Și nimeni nu ne-a acoperit apa sau sa întors să ne reîncărcați paharul așa cum am comandat o sticlă. Dar peste toată o noapte frumoasă. Va fi cu siguranță înapoi.
Când vă întoarceți să utilizați cardul nostru de divertisment. Lucrurile s-au schimbat spre bine aici. Acum fac placi mici, pe care le puteți obține mici sau mari cele mai multe lucruri din meniu. Am fost un tabel de 4 așa că comandă doar plăci mici, dar am 6 lucruri de mâncare. Toți au ieșit împreună, care în mod normal, fac acest lucru răsturnând felurile de mâncare. Am avut chifteluțe, gnocchi cu sos de ciuperci și brânză de capră, coaste de carne de vită cu masa afumată, somon la grătar, salată de articulare și obraji de carne de vită. Mâncarea a fost mâncată destul de repede, deoarece totul a gustat atât de bine. Apoi am avut desert și am comandat 4 dintre ei, deoarece principalul a fost făcut bine, am crezut că ar trebui să încercăm toate deserturile. Black Forrest Cheesecake, Beeramisu Care a fost budinca mea preferata, lipicioasa si banana cu caramelul de sare sota mea preferata si de noroi. Tot desertul a fost, de asemenea, bun, dar tortul de noroi ar putea fi un pic cel mai umed. Iluminarea în restaurant a fost un pic luminoasă, ar trebui să răstoarne lumina un pic pentru ao face să se simtă mai frumos. Și... citiți mai mult
Sentimente mixte - minunate pentru prânz! Am luat prânz aici de cel puțin 6-7 ori și aș spune că am ratat cu siguranță acest loc și ne-am bucurat de toate prânzurile mele! Cu toate acestea, m-am gândit că o să dau o cină într-o noapte, iar această afacere tapas / acțiuni nu a fost foarte impresionantă. În general am crezut că este destul de scump și meniu nu a fost prea interesant (nu a trebuit să arunce ce să obțină ...) Am vrut să adaug că porțile laterale totuși au fost foarte generoase! adică servirea părții de jetoane a fost mai mare decât carnea de dimensiuni mari a partenerului meu și vasul de spaghete pe care la ales pentru Main! Voi reveni cu siguranță la prânz, dar sperăm că revizuiește meniul de cină.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
