Good Friends - Dresden
Good Friends
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru Good Friends
Recenzii
Mâncarea a fost grozavă, serviciul a fost foarte slab Y, a durat o veșnicie pentru a ne lua cocktail-urile, apoi am luat aperitive greșite, orez adus la masă, min mai târziu felul principal .... a fost o zi de vineri și nici măcar atât de ocupat .... recomand ... o altă persoană să facă barul pentru că a fost într-adevăr trist
Restaurantul este într-o locație foarte frumoasă, aproape de Königstrasse. Personalul a fost foarte prietenos și extrem de ocupat, deoarece restaurantul era plin. Am avut două feluri de mâncare thailandeze supă și principale, ambele erau delicioase
Rezervate înainte, permit câinii mici. Mesele exterioare erau toate pline. Supa de miso și farfuria de sushi pentru doi au fost foarte bine făcute. Vinul a fost mediu. Personalul de așteptare a fost foarte bun, politicos. Sushiul tempura prăjit a fost o surpriză neașteptată, foarte gustoasă. Ar recomanda cu siguranță
În altă seară de marți ați crede că locul nu ar fi atât de aglomerat și serviciul va fi bun. Peste locul nu era ambalat, cu siguranță avea fiecare masă umplută. Existau doar două servere pentru întregul restaurant. mese și uși ... și încă opt în aer liber .... asta e mult de acoperit. A durat veșnic să primesc comanda mea și la fel de mult timp pentru a putea plăti factura după aceea. Și, așa cum am spus în titlu, mâncarea a fost doar OK. Nu un loc în care mă voi întoarce
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
