Recenzii - Diwan

#17 - Vegetarian - Dresden, Internațional, Supă

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.5 din 5
Excepţional | 3499 comentarii

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 14.03.2021

5.0 ★ din 13 comentarii
pleffler-1
14.03.2021

Soțul meu și cu mine am luat o masă minunată. am început cu o excelentă supă de linte vegană atât de delicioasă! Am luat o masă vegetariană, care a fost foarte gustoasă, iar soțul meu a mâncat niște pui de miel care i-au plăcut foarte mult. Cu siguranță ne-am întoarce

Facebook
4.9 ★ din 44 comentarii
Google
4.4 ★ din 580 comentarii
Restaurantguru
4.5 ★ din 281 comentarii
Tripadvisor
4.4 ★ din 24 comentarii
Int Restaurants
4.5 ★ din 1349 comentarii
Gastroranking
4.5 ★ din 541 comentarii
Googlevalidate
4.5 ★ din 467 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Dresden