Recenzii - La Fourchette
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la La Fourchette în:
Mâncare excelente și servicii impecabile, într-o locație extraordinară. Numai cuvinte de laudă pentru tot ce înseamnă La Fourchette. Ne vom întoarce cu plăcere! Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la La Fourchette:
Am avut norocul să comand doar o supă cremă, care a întârziat mult și compoziția ei nu corespundea descrierii din meniu. Interiorul avea un design rece, iar muzica era obositor de zgomotoasă. Ospătarul a fost amabil și respectuos (însă fără sprijinul bucătăriei), iar aspectul curat este singurul lucru de apreciat. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 19.01.2025
Mâncarea este excelentă, personalul este amabil și prietenos, iar servirea impecabilă. Atmosfera este foarte plăcută. Recomand cu căldură!
Locația este superbă, mâncarea este foarte bună, iar servirea este ireproșabilă. Cu siguranță ne vom întoarce!
Mâncare delicioasă într-un loc cochet și foarte îngrijit. Personal amabil. Raport preț-calitate foarte bun. O singură remarcă: nu se poate achita întotdeauna cu cardul, deci sfat: să aveți și ceva bani cash în portmoneu.
Ultimul update : 25.10.2022
O masă foarte delicioasă, cartofi franțuzești naturali, unul dintre cei mai buni burgeri pe care i-am avut. Personal foarte prietenos și o atmosferă confortabilă.
Mâncarea a fost excelentă, personalul a fost amabil și prietenos, iar servirea a fost impecabilă. Recomand cu căldură acest loc.
Mâncare excelente și servicii impecabile, într-o locație extraordinară. Numai cuvinte de laudă pentru tot ce înseamnă La Fourchette. Ne vom întoarce cu plăcere!
Ultimul update : 05.09.2023