Recenzii - Seasons 52
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Britney Harris la Seasons 52:
meh .. doar ok. toată lumea vorbește despre acest loc ca și cum ar fi bomba, dar cu siguranță nu am primit factorul wow. vederi minunate într-o zi frumoasă, dar cam atât. Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 01.12.2017
Fiica mea și cu mine am auzit că acest restaurant are mâncare excelentă și o priveliște minunată asupra Vancouverului și cu siguranță a fost adevărat din ambele puncte de vedere. Salata de pană a fost un amestec minunat de dulce și sărat, cocktailul de creveți a fost perfect făcut cu un sos picant de scufundare și pâinea servită a fost caldă și delicioasă. Serviciul de la toți oamenii care lucrează acolo a fost profesionist și acomodant. Vederea orașului era frumoasă. Voi face din acest restaurant un „must do” la următoarea mea vizită.