Memphis Cafe - Costa Mesa

#20 - Fructe de mare - Costa Mesa, Supă, Carne
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Memphis Cafe

Memphis Cafe

Memphis Cafe
4.2 / 5 (5847 reviews)

Descriere

Ultimul update: 17.01.2026 de la: Efren

Cerere de rezervare pentru Memphis Cafe

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.2 / 5 from 5847 reviews
rogelio-senger
17.09.2020

Mâncare delicioasă și o sticlă de șampanie în meniu pentru că nu e rău

xrath-1
17.09.2020

Mâncarea a fost grozavă și serviciul la fel! Am intrat într-o seară de vineri și a existat un DJ live ... a fost atât de tare că nu am putut conversa, dar altfel ne-am bucurat

raheem-collins
17.09.2020

Serviciul pentru clienți a fost în regulă, nu excelent, nu rău. Mâncarea era în regulă, nu prea gustoasă. Tocmai am gustat sare mai ales. Am comandat risotto cu fructe de mare, cred că ar fi trebuit să fie cel mai bun fel de mâncare pe care l-am comandat în acea noapte, dar nu m-a impresionat deloc. Avea gust de ciorba de creveți și scoici pe care o aveam pentru aperitiv, dar cu orez. Am încercat, de asemenea, pâinea de carne, pe care oamenii de pe Yelp i-au încântat. Sincer să fiu, nu mi-a plăcut nici măcar cu mintea deschisă; Nu mi-a plăcut. Adică ... nu a fost rău, dar nu a fost bine. A avut un fel de carne de hamburger obișnuită de la Carl's Jr. pentru mine. Prima dată când am pâine cu carne. Totuși, mi-au plăcut glisoarele și cartofii prăjiți pe care i-am comandat pentru aperitiv. Și cina a fost scumpă. Nu mă voi întoarce

efren-pouros
17.09.2020

Acest loc este aici de ani de zile, deși a fost prima dată. Nu trăim în OC sau aș spune că cu siguranță mă voi întoarce. Voi spune că tot merită să căutați o masă! Mâncarea era bună, atmosferă plăcută și un serviciu minunat, plăcut. Am fost extrem de fericiți

ubaldo-rice
17.09.2020

Am găsit acest restaurant online și nu am decis să-l încercăm când eram în oraș. Tocmai am primit farfurii mici și aperitive. Varza de Bruxelles și ciupercile la grătar erau delicioase. Cățelușii cu sos au fost excepționali. Mi-a plăcut tortul de ciocolată foarte ușor și răcoritor. Vom merge din nou acolo data viitoare când vom fi în oraș ....

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: