Recenzii - Terasa Marinarul

American, Spaniol, Pește

Rezumatul recenziilor

Scor Total
3.8 din 5
Foarte bine | 216 comentarii

A fost Anonym la Terasa Marinarul în:

Nota 10! Mâncarea este foarte bună, porțiile sunt mari la prețuri foarte mici! Atmosfera este liniștită, muzica este bună, iar personalul merită nota 10. Jos pălăria! Vom reveni cu mare drag! Vezi toate recenziile.

Ce nu-i place lui Anonym la Terasa Marinarul:

Personalul este prietenos. Timpul de așteptare pentru a primi comanda este destul de lung. Am comandat ceafa de porc la grătar, care a venit puțin cam arsă, iar șnițelul de pui era de asemenea prea făcut. Cartofii prăjiți erau arși și uleioși, iar cartofii natur nu erau fierți corespunzător. Pisicile și câinii se învârt printre mese, sperând să pice ceva. Vezi toate recenziile.

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Google

Ultimul update : 18.01.2025

3.2 ★ din 28 comentarii
alex-alex-mushroom4
18.01.2025

A fost o experiență neplăcută să fim alungați de pe terasă la ora 22:45, deoarece domnii proprietari trebuiau să se odihnească... foarte urât.

george-porumb
18.01.2025

Noroc că micul ospătar muncește din greu. Bucătarul lasă de dorit. Mâncarea este decentă. Midiștii pane au mai mult pesmet decât midi.

mihaela-preda-1
18.01.2025

Mâncarea este gătită ca acasă, fără a avea pretenții de restaurant de lux. Cartofii sunt proaspeți, ciorba de pește este delicioasă, iar servirea este rapidă, personalul fiind deosebit de amabil. Toaleta este, de asemenea, curată. Prețurile sunt rezonabile.

ady-adyz
18.01.2025

Cea mai relaxantă terasă unde poți veni cu familia sau prietenii pentru o masă de nota 10!Succes in Continuare staff-ului.

costin-chiriac
18.01.2025

Ai zice ca sunt maeștrii la pregătit peste dar nu I așa. Păstrăvul prăjit ca o hamsie, crapul din saramură foarte gras și ars. Sosul din saramura doar comestibil.

Facebookpag

Ultimul update : 05.09.2023

4.2 ★ din 10 comentarii

Cea mai bună mâncare și cele mai excepționale condiții de cazare!!!!

Nota 10! Mâncarea este foarte bună, porțiile sunt mari la prețuri foarte mici! Atmosfera este liniștită, muzica este bună, iar personalul merită nota 10. Jos pălăria! Vom reveni cu mare drag!

Personalul este prietenos. Timpul de așteptare pentru a primi comanda este destul de lung. Am comandat ceafa de porc la grătar, care a venit puțin cam arsă, iar șnițelul de pui era de asemenea prea făcut. Cartofii prăjiți erau arși și uleioși, iar cartofii natur nu erau fierți corespunzător. Pisicile și câinii se învârt printre mese, sperând să pice ceva.

Super mâncare, servită rapid și staff foarte amabil!!!

Mâncare foarte foarte buna, servire ireproșabilă ! Recomand !

Restaurantguru
3.9 ★ din 178 comentarii

FAQ

Aceste Imagini de la Terasa Marinarul din Corbu au fost încărcate de comunitatea de pe Meniu. Acestea arată sala de mese la Terasa Marinarul, interioarul, locația și, desigur, minunate Imagini cu rafinate preparate de la Terasa Marinarul.

Restaurante bine cotate în apropiere de Corbu