Recenzii - Terasa Marinarul
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Terasa Marinarul în:
Nota 10! Mâncarea este foarte bună, porțiile sunt mari la prețuri foarte mici! Atmosfera este liniștită, muzica este bună, iar personalul merită nota 10. Jos pălăria! Vom reveni cu mare drag! Vezi toate recenziile.
Ce nu-i place lui Anonym la Terasa Marinarul:
Personalul este prietenos. Timpul de așteptare pentru a primi comanda este destul de lung. Am comandat ceafa de porc la grătar, care a venit puțin cam arsă, iar șnițelul de pui era de asemenea prea făcut. Cartofii prăjiți erau arși și uleioși, iar cartofii natur nu erau fierți corespunzător. Pisicile și câinii se învârt printre mese, sperând să pice ceva. Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 18.01.2025
A fost o experiență neplăcută să fim alungați de pe terasă la ora 22:45, deoarece domnii proprietari trebuiau să se odihnească... foarte urât.
Noroc că micul ospătar muncește din greu. Bucătarul lasă de dorit. Mâncarea este decentă. Midiștii pane au mai mult pesmet decât midi.
Mâncarea este gătită ca acasă, fără a avea pretenții de restaurant de lux. Cartofii sunt proaspeți, ciorba de pește este delicioasă, iar servirea este rapidă, personalul fiind deosebit de amabil. Toaleta este, de asemenea, curată. Prețurile sunt rezonabile.
Cea mai relaxantă terasă unde poți veni cu familia sau prietenii pentru o masă de nota 10!Succes in Continuare staff-ului.
Ultimul update : 05.09.2023
Nota 10! Mâncarea este foarte bună, porțiile sunt mari la prețuri foarte mici! Atmosfera este liniștită, muzica este bună, iar personalul merită nota 10. Jos pălăria! Vom reveni cu mare drag!
Personalul este prietenos. Timpul de așteptare pentru a primi comanda este destul de lung. Am comandat ceafa de porc la grătar, care a venit puțin cam arsă, iar șnițelul de pui era de asemenea prea făcut. Cartofii prăjiți erau arși și uleioși, iar cartofii natur nu erau fierți corespunzător. Pisicile și câinii se învârt printre mese, sperând să pice ceva.


