Recenzii - Sandubão Hamburgueria&pizzaria
Rezumatul recenziilor
A fost Kassandra Pouros la Sandubão Hamburgueria&pizzaria în:
Pentru a șasea oară comand mâncare în acest restaurant. De cinci ori iubim mâncarea, sandvișul și cartoful. Dar cartoful nu a fost bun azi. La rece, sărat și 95% erau doar umplutură. Umplerea este bună, dar jumătate și jumătate este mai bună, deoarece cartoful este, de asemenea, delicios Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 20.12.2022
Pentru a șasea oară comand mâncare în acest restaurant. De cinci ori iubim mâncarea, sandvișul și cartoful. Dar cartoful nu a fost bun azi. La rece, sărat și 95% erau doar umplutură. Umplerea este bună, dar jumătate și jumătate este mai bună, deoarece cartoful este, de asemenea, delicios
Livrarea a fost întârziată cu aproximativ o jumătate de oră și cartoful umplut a venit cu puțin cartof și multă umplutură. Ar putea fi cincizeci și cincizeci. Dar a fost delicios.