Recenzii - The Muse
Rezumatul recenziilor
A fost Vlad Moldoveanu la The Muse în:
Locație frumoasă, ca majoritatea din port, însă aici se remarcă mâncarea foarte gustoasă, în special pizza și icrele, care mi se par excelente. De asemenea, se asigură că servirea și amabilitatea ospătarilor să fie în general la standarde ridicate, lucru care, din păcate, lasă mult de dorit la celelalte terase din Portul Tomis, pentru care vă felicit. Deși v-am vizitat până acum de cel puțin 7-8 ori, voi reveni cu dr... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 22.02.2024
Un restaurant la malul marii, mâncarea excepțională, prețuri foarte bune, priveliștea impecabila, si nu numai. Ospătăriță Alina a ținut sa ne facă ziua mai frumoasa cu amabilitatea ei. Recomand cu încredere!
Mi-a placut locatia, servirea, preturile, un local frumos si relaxant, il recomand tuturor prietenilor mei :
Superrrr .... mancare superrr ... ospatari superrr ... totul la superlativ !!!!
Deserturi excelente, home made, preparate delicioase, atentie fata de nevoile clientilor, atmosfera relaxanta, plus existenta incalzitoarelor se terasa care te fac sa uiti ca nu mai e vara