Crazy Cafe - Constanţa
Crazy Cafe
Descriere
Situat într-o zonă frumoasă, Crazy Cafe promite o atmosferă plăcută, dar realitatea servirea lasă mult de dorit. De la întârzierile lungi în primirea meniului la atitudinea indiferentă a personalului, vizitatorii raportază o experiență dezamăgitoare. În timp ce preparatele, precum paste și fructe de mare, sunt uneori apreciate, prețurile ridicate nu justifică întotdeauna calitatea. Unele opțiuni din meniu sunt deseori indisponibile, iar clienții se simt neglijați. Deși cafeneaua are un potențial, majoritatea recenzilor sugerează că ar trebui explorate alternative, cum ar fi Madame Margo, pentru o experiență gastronomică mai bună.
Imagini
Cerere de rezervare pentru Crazy Cafe
Recenzii
Atmosfera primitoare și plăcută, design și arhitectură cu adevărat interesante. Mâncarea este excelentă și scumpă, dar merită fiecare bănuț. Serviciul excelent, felicitări!
Serviciu groaznic. Bucătărie satisfăcătoare. Deși mâncarea era în regulă, chelnerița pur și simplu... aștepta să plecăm. În mod evident, erau fără stoc pentru majoritatea băuturilor lor (probabil din cauza sezonului de iarnă). Și au reușit să lase cina să dureze atât de... mult, încât bucătăria era închisă când am vrut să comandăm desertul. Îmi pare foarte rău pentru bucătari, care au pregătit mâncăruri decente, dar nu pot pleca din Constanța fără să avertizez ceilalți călători despre această experiență dezamăgitoare.
O farfurie minunată de sushi aici. Dacă vă place sushy, nu ratați acest loc. Wasabi, sos de soia, ton proaspăt, somon proaspăt, ghimbir murat și alge marine murate.
Și voi scrie din nou. Am fost în decembrie într-o seară. Locuiesc în București, dar m-am născut în Constanța, așa că iubesc toate locurile, toți oamenii și orașul meu natal. Am găsit la Crazy o atmosferă normală, nu pe gustul meu,... pentru că aveau un DJ care ar fi trebuit să pună muzică de club modernă și plăcută. El, ei m-au dezamăgit cu muzica. Nu inspirată, zero talent. Dar cel mai rău a fost un barman care ne-a spus că este un barman profesionist și că știe mai bine decât noi. Nu a fost un concurs de barmani în ziua de Crăciun la Crazy, așa că nu a fost politicos. Pentru comportamentul său cu noi, cu ceilalți clienți, mi-a fost rușine pentru clubul Crazy. Helllloooo; noi suntem clienții, tu ești în datorie să fii politicos și bine educat de manageri. Dacă managerii sunt mulțumiți de acest tip de barman/chelneri, foarte bine!! După aceea, am descoperit că ați șters recenzia mea!! Rușine!!
FAQ
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

