Bon Fish - Constanţa
Bon Fish
Descriere
Imagini
Recenzii
Personalul foarte amabil, mâncarea foarte buna, prețuri accesibile oricui !! O sa revenim cu siguranta !!!
Ma bucur ca am ajuns si am degustat produsele pregatite in restaurantul dumneavoastra prietenos.Mi-a placut foarte mult ,iar papilele mele gustative au fost rasfatate!O sa trec curand pe la voi!
Am pășit pragul acestei locații pt prima oară,aseară. Am petrecut câteva ore minunate intr-o atmosferă relaxată. Mancarea excelentă, prețuri de bun simț. Icrele de stiuca la mare arte.Ma bucur ca v-am descoperit .Felicitări pt.tot ce faceti!
Un loc cozy în inima Constanței, unde, la umbra grădinii, am savurat preparate din pește proaspăt, la prețuri accesibile. Ca un bonus, patronul este atent și amabil! Felicitări!
Un loc cald și primitor, relaxant și intim în același timp. Personalul este foarte amabil și sincer, iar preparatele sunt proaspete, servite în porții generoase și la prețuri accesibile. Vinul alb demisec de Babadac se potrivește perfect și contribuie la o atmosferă plăcută. Muzica, ușor în fundal, este predominant grecească, dar ar fi frumos să mai fie schimbată din când în când cu melodii vechi de pahar. Vă doresc să rămâneți așa cum sunteți și să vă mențineți echilibrul, atrăgând cât mai mulți clienți care să se bucure de această atmosferă de cherhana în centrul orașului.
