Recenzii - Doy Doy Palast

#17 - Comandă Vegetarian Köln, Turcească, Specialități Turcești

Rezumatul recenziilor

Scor Total
4.1 din 5
Impresionant | 13403 comentarii

Imagini încărcate de recenzenți

Recenzii de la mai mulți utilizatori

Meniu

Ultimul update : 25.10.2020

4.3 ★ din 78 comentarii
khai-le
25.10.2020

Am fost la Doy Doy Palast după ce am citit recenziile și nu am fost dezamăgiți. Mâncarea a fost excelentă și serviciul a fost remarcabil. Preturi rezonabile

merakov-masha
25.10.2020

Am dat peste acest restaurant și ne-am bucurat atât de mult! A existat un flux constant de clienți care mănâncă și iau în timpul mesei. Fiți avertizat că ajungeți flămând, deoarece poțiunile sunt uriașe, dar prețurile nu sunt. Un sandviș de cină cu ... cartofi prăjiți și o băutură este o afacere la euro oriunde, dar mai ales când este servit într-un restaurant sub candelabre strălucitoare și un personal de serviciu profesionist. Meniul este extins, cu ceva care să atragă toate gusturile, toate la prețuri rezonabile, poate Euro. Soțul meu este un mare mâncător și s-a străduit să-și termine masa. Am plecat amândoi total mulțumiți și ne vom întoarce. Cu siguranță recomand

dhar-ambika
25.10.2020

Fiind drăguț cu acest restaurant un pic diferit de bucătăria turcească normală. Mâncarea este plăcută, iar serviciul este foarte profesionist, deoarece nu am rezervat masa, reușim să o strângem pe o masă de colț frumoasă

payal81
25.10.2020

Soțul meu și cu mine vizităm Köln din SUA. Am avut mâncare turcească în prima noastră zi aici și ne-am îndrăgostit de ea. Am decis să încercăm un alt loc pentru cină. Am ales această locație din motive. au avut atât de multe ... recenzii pozitive și au avut meniuri englezești. Ei bine, motivul pentru care au atât de multe recenzii este că vă oferă o reducere pentru postarea unei recenzii! Sperasem că meniurile englezești ar fi vrut să le primească americanilor, dar frumoasa noastră servitoare de sex feminin cu părul castaniu și creț s-a dovedit contrariul. La început m-am gândit că poate are o noapte proastă. Dar am urmărit-o pe tot parcursul serii și ea râdea și zâmbea tuturor, în afară de noi. Când i-am spus cât de delicioasă este mâncarea, mi-a spus mulțumesc și nici măcar nu m-a privit în ochi. Nu ne-a întrebat niciodată dacă vrem mai multe băuturi, cum este mâncarea sau dacă vrem desert. Acum mâncarea era decentă, de fapt mai bună decât locul în care am prânzit, dar serviciul a stricat întreaga experiență pentru noi. Am avut servicii minunate de la toate celelalte unități, chiar și de la cei care vorbesc minim engleza. Este o dezamăgire

Facebook
4.4 ★ din 411 comentarii
Foursquare
3.8 ★ din 214 comentarii
Google
4.4 ★ din 1790 comentarii
Takeaway-de
4.2 ★ din 2193 comentarii
Restaurantguru
4.3 ★ din 2 comentarii
Tripadvisor
4.0 ★ din 128 comentarii
Yelp
4.5 ★ din 51 comentarii
Opentable
3.0 ★ din 1 comentarii
Takeaway
4.1 ★ din 1661 comentarii
Int Restaurants
4.1 ★ din 3178 comentarii
Wolt
4.3 ★ din 100 comentarii
Gastroranking
4.2 ★ din 1761 comentarii
Googlevalidate
4.2 ★ din 1693 comentarii

Restaurante bine cotate în apropiere de Köln