Recenzii - Culinarius
Rezumatul recenziilor
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 16.11.2020
Aceasta este a treia vizită la acest restaurant, am venit cu colegii mei din Israel și oaspeții din Suedia și SUA. Restaurantul era ocupat, serviciul era bun în stil italian, mâncarea era foarte bună, foarte gustoasă și proaspătă. Am avut o seară foarte ... frumoasă. Prețul este gama mwdium și merită. Foarte recomandat
Un prieten local m-a dus aici. Am fost întâmpinați foarte prietenos și duși la masa rezervată. Pentru început am avut Spaghetti aglio e Olio, gătite la gust și cu aroma potrivită Felul principal file de Loup de Mer și o salată verde mixtă .... Delicios !!! Evaluarea a cinci puncte
Serviciul prietenos este un loc care îi face pe toți să se simtă speciali chiar și atunci când sunt împachetați până la picior. Meniuri excelente pentru cursuri de prânz la un preț redus și ospătari care își cunosc vinurile! Terasa din spate este fantastică, cu tablele cu meniurile zilnice de schimbare care ... pot fi citite din aproape fiecare scaun. Fructe de mare și pește grozave și mâncăruri clasice italiene adoră vittello tonato și Carpaccio
