The Shannon Rose - Clifton
The Shannon Rose
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru The Shannon Rose
Recenzii
Am mers acolo pentru Ziua Sf. Patrick. A fost prima dată în câteva ori, datorită programelor de lucru și a restricțiilor la covide. Mâncarea și serviciul au fost minunate. Chelnerița a fost excelentă. Am făcut o cale de rezervare în avans. Hostessul nu era bun. Ne-a întrebat dacă am vrut să scadă bar. Când am spus nu și am vrut o masă obișnuită, ne-a așezat intenționat într-un cort, departe de restaurant, oameni și ambianțe. Am fost singurii care erau așezați acolo, cu excepția unui tip singur și unii așezați la sfârșitul timpului nostru. Când soția mea a cerut să fie relocată, ni sa spus că nu ne-a putut adapta. Am fost doar o petrecere de patru, trei adulți și un copil. Am fost așezați în cele mai nedorite scaune ca o pedeapsă pentru a nu accepta sugestia ei de scaune de sus de sus. Și am plătit același preț pentru ședința într-un cort alb ca niște mese de clasa a doua. Dar, așa cum am spus, mâncarea și chelnerița erau minunate. Hostess-ul aspirat
Meniu frumos de bere. Favoritele au fost rulouri de ouă de carne de vită corned, sandvișuri și burgeri
Ambianța a fost grozavă. Cocktail-urile au fost delicioase. Serviciul a fost media cu mai multe mementouri ale capacului de minut care era enervant. Serverul a fost prea ocupat și a dispărut puțin și a trebuit să semnalizăm pe altcineva în jos pentru a obține comanda noastră. Mâncarea a fost doar ok. Peștii și chipsurile au ieșit prea maro și fără aromă, iar tacos lipseau, de asemenea. Acesta este un bar distractiv, mai puțin dintr-o experiență de cină
A fost o noapte foarte ocupată acolo, așa cum a fost Ziua Sfântului Patrick, așa că am primit că lucrurile erau puțin nebune, dar chelnerul nostru a fost în mare parte inativ și nu părea fericit când ne-am întors băuturile Shirley Temples pentru că au gustat ciudat. El a argumentat că a fost modul în care trebuiau să guste. Nu este nevoie să argumentați. Nu ne-am plăcut. Principalele intrări au fost bune, dar tocmai a luat pentru totdeauna pentru a obține totul, iar restaurantul în sine nu a fost prea ocupat deoarece acestea sunt încă doar la capacitatea de a scoate linia, totuși, a fost Nuts.So totală Tot ce nu este mare de data asta. Am fost acolo înainte și a fost mai bine. Mâncarea este întotdeauna foarte bună, dar, din păcate, personalul de așteptare este întotdeauna puțin dezamăgitor. Într-o noapte normală, aș recomanda pentru mâncare și atmosferă. Doar nu vă așteptați prea mult de pe serverele dvs.
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
