Brass Monkey - Chicago
Brass Monkey
Descriere
Cerere de rezervare pentru Brass Monkey
Recenzii
Așa că am mers în noaptea în care s-a închis, fără să știe. Barul nu era aprovizionat, au rămas fără anumite intrări și au pierdut un desert pe care l-am comandat. Mâncarea pe care am primit-o a fost bună, deși unul dintre intrări nu a fost gătit complet peștele călugăr. Ar fi putut fi cazul în care aceasta este ultima noastră noapte oricum blues ..
Ne-a plăcut foarte mult gustarea de fondu și chiftelele. Ne este dor de pastele vechi din fructe de mare care erau în meniu. Ne-a plăcut desertul s'moree
Eu și prietenii mei am mâncat sâmbătă seara la Brass Monkey. Restaurantul este frumos ... adoră flerul! Mancarea a fost foarte buna. Cu toate acestea, nivelul de zgomot a fost insuportabil. Restaurantul și barul sunt o cameră imensă, cu tavan înalt. Nu există nicio barieră între barul spațiului și restaurantul celălalt al spațiului. În opinia mea, trebuie să existe un fel de barieră a sunetului pentru a gestiona nivelul zgomotului. Aș putea adăuga între muzica minunată foarte foarte greu de auzit și toată lumea vorbind, a fost foarte greu să aud oamenii cu care am fost. Nu este grozav. Păcat că ... cred că ar putea fi grozav cu o barieră a sunetului. Din păcate, între timp, nu mă voi întoarce și nu l-aș recomanda nimănui
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
