Benchmark Tavern - Chicago

American, Baruri, Mic Dejun-brunch
Vezi meniul
Meniu complet cu prețuri și poze
Rezervare de masă
Rezervă o masă pentru Benchmark Tavern

Benchmark Tavern

Benchmark Tavern
4.1 / 5 (4518 reviews)

Descriere

Ultimul update: 28.02.2026 de la: Alisha

Cerere de rezervare pentru Benchmark Tavern

Solicită rezervarea acum

Recenzii

★ 4.1 / 5 from 4518 reviews
henry-vandervort
08.08.2017

Am mâncat aici cu copiii noștri și am mâncat frumos. Copiii au conceput un bufet care a funcționat excelent și. Restaurantele minore de top ar trebui să țină cont de acest apel. 15 USD fiecare, dar au inclus o mulțime de alegeri pe care copiii le plac, precum și deserturi și o băutură. Am avut pește-spadă, care a fost un pic exagerat și un pic lipsit de gust. Soția mea a avut fileul care a fost servit peste un amestec de dovlecei și dovlecei pe bază de roșii, care într-adevăr nu a mers prea bine. Citiți recenziile și ați spus că partea de germeni Russell a fost prăjită, dar au ajuns aburi și din nou fără gust. În cea mai bună parte a mesei a fost chelnerul nostru excelent. A mâncat la Pacific Grille cu o seară înainte și acea masă a fost mult mai gustoasă.

fgibson
08.08.2017

Ramon's este un chelner minunat cu 42 de ani de experiență în proprietatea La Costa!

brielle64
08.08.2017

Aveți nevoie de o selecție mai bună de vin alb, mâncare doar kKkkkkkkkkkkkkkkkkk

alisha-258
26.10.2017

Vederea din curte are vedere la un lac / iaz minunat din depărtare. Foarte frumos. Am comandat somon afumat din meniul micului dejun. Foarte bine și proaspăt. Bagelul era standard, dar toți ceilalți ingrijenti erau atât de buni, încât era bine. Personalul de așteptare a fost foarte prietenos și primitor. Perfect pentru micul dejun.

magali-moore
08.08.2017

Am rezervat o rezervare pentru o cină târzie, deoarece nu am ajuns la complex până târziu. Serverul părea enervat de noi imediat ce ne-am așezat. Părea mai frustrat când am comandat, deoarece nu am comandat aperitive, a încercat să ne împingă. Când ni se serveau mesele, serverul stătea la câțiva metri distanță de masă și ne privea cu ochii în jos, făcându-ne să ne simțim inconfortabili și ne grăbeam să ne terminăm mesele. Era evident că voia doar să iasă de acolo. Acest lucru a fost cu adevărat regretabil, deoarece era weekendul nostru aniversar și speram la o cină frumoasă.

Mai multe informații

Restaurante în apropiere: