T42 - Carol Stream
T42
Descriere
Imagini
Cerere de rezervare pentru T42
Recenzii
Prima noastră dată de când avem un nou management. Total dezamăgit. Ne-am dus la happy hour anunțat și am întrebat dacă cocktailurile sunt prețuri happy hour. La început a spus da, dar a revenit să spună nu, doar vinurile. Așa a ordonat Chianti. Când a venit factura, vinurile erau la preț complet. Apoi li s-a spus doar că vinurile de pe etichetă erau la prețuri happy hour. Ce! Serverul știa că suntem acolo pentru happy hour. Când comandați vin, nu aveți idee despre etichetă. Mă îndoiesc că au vreun vin care nu este. Managerul a corectat taxa. Oh, iar mâncarea mediocru în cel mai bun caz. Singura experiență plăcută a fost personalul. Amintiri atât de plăcute ale conducerii anterioare. Asa de dezamagit. Nu se va întoarce
Selecții frumoase din meniu, mâncarea a fost foarte bună și bine pregătită. Serviciul a fost excelent
Suntem foarte mulțumiți de noul proprietar! Mâncarea este cu siguranță mai bună! Ne vom intoarce
Am fost de două ori de când s-a deschis, ni s-a părut plăcut. Mâncarea a fost un serviciu excelent bun, am paplan să luăm masa în curând
Meniu PDF
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu
