Delta - Cap Aurora
Delta
Descriere
Imagini
Recenzii
Eu și încă 6 prieteni am vrut să mâncăm și să ascultăm muzică la restaurant. Doamna de la intrare ne-a spus că nu putem intra în restaurant decât dacă plătim la recepție 70 lei de persoană, echivalentul unui meniu, pentru că nu stăm în hotel. Părerea mea este că se aplică o politică abuzivă din partea restaurantului, forțând consumatorii să cheltuie cel puțin 70 lei de persoană. Am fost foarte șocați de acest patron care implementează regulile sale pe spinarea clienților.
A fost o aglomerație, așa că a trebuit să mă plimb pentru a-mi găsi o masă, iar apoi am stat la coadă pentru a-mi lua mâncare.
Un dezavantaj ar fi că afara este un pic prea cald comparativ cu interior. Mâncarea bunicii este suficientă, aceeași și dimineața. Parcarea: aglomerată, asemeni hotelului. Serviciu: Mâncat la restaurant. Tipul de masă: Altceva. Mâncare: 4. Serviciu: 4. Atmosferă: 5. Locuri de parcare: Puțin mai greu de găsit. Opțiuni de parcare: parcare cu plată.
Eu și cu 6 prieteni am vrut să mâncăm și să ascultăm muzică la restaurant . Domnișoara de la intrare ne-a spus că nu putem intra în restaurant , decât dacă achităm la recepție 70 Lei de persoană, contravaloarea unui menu , pentru că nu suntem cazați în hotel . Părerea mea este că se aplică o politică abuzivă a restaurantului , obligând consumatorii să consume de cel puțin 70 Lei de persoană . Am fost foarte șocați de acest patron care își implementează reguli , pe buzunarul clientului .
Mai multe informații
QR-Code pentru meniu

