Recenzii - Russell House Tavern
Rezumatul recenziilor
Ce nu-i place lui Alivia Feest la Russell House Tavern:
Ambianța a fost decentă și personalul de serviciu a fost bun. În afară de asta, nimic altceva nu pot spune pozitiv despre acest loc. Mesele noastre erau calde, amestecate și unele dintre părți nu aveau niciun gust pentru ele. În timp ce au un bar și există cocktailuri dacă cereți ceva care nu este în meniu, probabil că nu îl veți obține. Și da, din păcate, chiar și băuturile pe care le-am comandat au avut un gust ori... Vezi toate recenziile.
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 04.07.2023
Am făcut rezervări pentru o cină aniversară. Chris al lui Ruth nu dezamăgește. Mâncarea a fost excelentă, serviciul a fost minunat și ambianța a fost frumoasă. Aceasta a fost o primă vizită în această locație pe LaCantera Parkway. Dezavantajul era că vehiculul meu era spart și stricat restul planurilor noastre de seară. Semnele au fost chestionate de cameră - nu neapărat adevărate. Clădirile sunt supravegheate. Desigur, nu de fapt vina lui Chris Ruth, dar așteptarea unei ore pentru a o raporta, deoarece locuim chiar în afara SA, a fost cu siguranță un negativ. Data viitoare - UBER sigur.
Aceasta a fost cea mai mare parte a petrecerii noastre pentru prima dată la Ruth's Chris Steakhouse. A fost o experiență culinară minunată, mai ales pentru o ocazie specială. Serviciul a fost excelent, iar mâncarea a fost minunată.
Experiență bună. Singura plângere majoră a fost că sandwich-ul meu cu friptură a fost gătit puțin prea mult pentru gustul meu. Am ales să nu-l trimit înapoi, dar ar fi refăcut-o fără probleme.