Recenzii - Vin Room Mission
Rezumatul recenziilor
A fost Anonym la Vin Room Mission în:
Nu a fost prima dată la Vin Room și nu va fi ultima noastră. Ca de obicei, serviciul a fost perfect și mâncarea fabuloasă. Aparținem unui club de vinuri și, prin urmare, explorarea listei dvs. extinse de vinuri este perfectă pentru noi! Vă mulțumesc pentru tot ceea ce faceți Vezi toate recenziile.
Imagini încărcate de recenzenți
Recenzii de la mai mulți utilizatori
Ultimul update : 27.04.2023
Am luat un prânz minunat la Wa Jeal. Începând cu clătitele cu ceapă de primăvară (delicioase) și terminând cu pui și broccoli (din nou delicioase), meniul de prânz (orez, fel principal și supă) a fost foarte ieftin și delicios. Mediul este minunat - pereți din cărămidă și decorațiuni frumoase și serviciul excelent. Foarte recomandat!!
Am avut mai multe începuturi și cursuri principale. Ne-a plăcut totul, de la bucate autentice chinezești obișnuite
În timp ce în New York ne-a luat nepoții. Mâncare proaspătă delicioasă. Totul a fost excelent
Masa noastră aștepta când am ajuns acolo, serviciul era atent și mâncarea era delicioasă ... și prețurile erau rezonabile
Într-adevăr cea mai bună mâncare chineză din viața mea! Toastul de creveți era aromatic, iar fulgii exteriori. Creveții lo mein și creveții picante cu alune au fost, de asemenea, feluri de mâncare grozave. Chelnerul nostru a reușit să nu facă ambele preparate calde, ci să păstreze toate aromele. Chiar și ceaiul era parfumat și incredibil. Ne vom intoarce.

